S16 Slang PVC 16/12mm (1/2"ID) Helder verkocht per meter
Op voorraad – Klaar voor onmiddellijke verzending!
Termijnbetalingen mogelijk tussen € 99 en € 5000 aan goederen
Prijzen incl. btw excl. verzendingskosten
Op voorraad – Klaar voor onmiddellijke verzending!
Termijnbetalingen mogelijk tussen € 99 en € 5000 aan goederen
Prijzen incl. btw excl. verzendingskosten
Standaardslang voor vrijwel alle toepassingen. Verkrijgbaar in verschillende afmetingen. Prachtig transparant en flexibel, waardoor de slang gemakkelijk gelegd kan worden. Geschikt voor UV-actieve of gekleurde wateradditieven. Wij raden aan om 13 mm slangaansluitingen te gebruiken om een optimaal hoog debieteffect te bereiken.
Binnendiameter 12 mm
Buitendiameter 16 mm
Prijs per 1 meter
Niet geschikt voor steekverbindingen (push-in of P&C) maar alleen voor sproeiers met borgmoer of slangaansluitingen (bijv. met slangklem)
Houd er rekening mee dat:
Vanwege transport- en opslagredenen kan het zijn dat de slang enigszins “overkoeld” bij de klant aankomt. Koude PVC-slangen hebben de neiging een beetje hard te worden. Om een optimale installatie mogelijk te maken, raden wij u aan de slang een paar uur in een warme ruimte op te bergen of kort in heet (bijv. 60°) water te leggen voordat u deze installeert. Dan heeft de slang zijn optimale buigbaarheid bereikt.
| Productnr.: | 59012 |
| Fabrikantnr: | 59012 |
| EAN: | 4018072002033 |
| Gewicht: | 0,17 kg |
| Beschikbaar: | Er zijn nog meer dan 50 artikelen beschikbaar |
| Fabrikant: | Aqua-tuning |
| Gemaakt in: | China |
| Buitenste diameter: | 16 mm (5/8") |
| Kleur: | Transparant |
| Gebruikstemperatuur: | -20°C tot +60°C |
| Binnenste diameter: | 12 mm (1/2") |
| Lengte: | 100 cm |
| Materiaal: | PVC |
| Maximale werkdruk: | 4 bar (bij 20°C) |
| UV-kleur: | Niet UV-actief |
Funktionale Cookies sind für die Funktionalität des Webshops unbedingt erforderlich. Diese Cookies ordnen Ihrem Browser eine eindeutige zufällige ID zu damit Ihr ungehindertes Einkaufserlebnis über mehrere Seitenaufrufe hinweg gewährleistet werden kann.
Marketing Cookies dienen dazu Werbeanzeigen auf der Webseite zielgerichtet und individuell über mehrere Seitenaufrufe und Browsersitzungen zu schalten.
Tracking Cookies helfen dem Shopbetreiber Informationen über das Verhalten von Nutzern auf ihrer Webseite zu sammeln und auszuwerten.
Diese Cookies werden genutzt zur Erhebung und Verarbeitung von Informationen über die Verwendung der Webseite von Nutzern, um anschließend Werbung und/oder Inhalte in anderen Zusammenhängen, in weiterer Folge zu personalisieren.
Service Cookies werden genutzt um dem Nutzer zusätzliche Angebote (z.B. Live Chats) auf der Webseite zur Verfügung zu stellen. Informationen, die über diese Service Cookies gewonnen werden, können möglicherweise auch zur Seitenanalyse weiterverarbeitet werden.