S16 EK Waterblokken EK-Tube ZMT slang 16/11 mm - mat zwart, 1m 100cm
Op voorraad – Klaar voor onmiddellijke verzending!
Termijnbetalingen mogelijk tussen € 99 en € 5000 aan goederen
Op voorraad – Klaar voor onmiddellijke verzending!
Termijnbetalingen mogelijk tussen € 99 en € 5000 aan goederen
De EK-Tube ZMT slang van EK Water Blocks is speciaal ontwikkeld voor langdurige waterkoeling . Dit is ook bedoeld om de naam van ZMT te onderstrepen, wat staat voor "Zero Maintenance Tubing" - d.w.z. absolute vrijheid van onderhoud .
De hoogwaardige slang heeft een diameter van 16/11mm en is gemaakt van matzwart EPDM-rubber . Het is bijzonder goed bestand tegen bepaalde omstandigheden zoals UV, ozon of hitte gedurende langere tijd. Verder heeft het EPDM-rubber niet het probleem dat weekmakers op termijn worden uitgewassen, wat weer het koelvermogen kan verminderen, zoals bij kunststoffen als PVC of PUR wel het geval kan zijn.
Dankzij de goede elasticiteit en stabiliteit kan de slang ook uitstekend omgaan met smallere buigradiussen.
Technische data:
| Productnr.: | 1018802 |
| Fabrikantnr: | 3830046999306 |
| EAN: | 3830046999306 |
| Gewicht: | 0,15 kg |
| Beschikbaar: | Er zijn nog meer dan 25 artikelen beschikbaar |
| Fabrikant: | EK-waterblokken |
| Gemaakt in: | China |
| Buitenste diameter: | 16 mm (5/8") |
| Kleur: | Mat zwart |
| Gebruikstemperatuur: | -30°C tot +110°C |
| Binnenste diameter: | 11 mm (7/16") |
| Lengte: | 100 cm |
| Materiaal: | EPDM |
| UV-kleur: | Niet UV-actief |
Funktionale Cookies sind für die Funktionalität des Webshops unbedingt erforderlich. Diese Cookies ordnen Ihrem Browser eine eindeutige zufällige ID zu damit Ihr ungehindertes Einkaufserlebnis über mehrere Seitenaufrufe hinweg gewährleistet werden kann.
Marketing Cookies dienen dazu Werbeanzeigen auf der Webseite zielgerichtet und individuell über mehrere Seitenaufrufe und Browsersitzungen zu schalten.
Tracking Cookies helfen dem Shopbetreiber Informationen über das Verhalten von Nutzern auf ihrer Webseite zu sammeln und auszuwerten.
Diese Cookies werden genutzt zur Erhebung und Verarbeitung von Informationen über die Verwendung der Webseite von Nutzern, um anschließend Werbung und/oder Inhalte in anderen Zusammenhängen, in weiterer Folge zu personalisieren.
Service Cookies werden genutzt um dem Nutzer zusätzliche Angebote (z.B. Live Chats) auf der Webseite zur Verfügung zu stellen. Informationen, die über diese Service Cookies gewonnen werden, können möglicherweise auch zur Seitenanalyse weiterverarbeitet werden.