S16 Alphacool slang AlphaTube TPV 16/10 - Zwart Mat 50m rol
Op voorraad – Klaar voor onmiddellijke verzending!
Termijnbetalingen mogelijk tussen € 99 en € 5000 aan goederen
Prijzen incl. btw excl. verzendingskosten
Op voorraad – Klaar voor onmiddellijke verzending!
Termijnbetalingen mogelijk tussen € 99 en € 5000 aan goederen
Prijzen incl. btw excl. verzendingskosten
Elk waterkoelsysteem heeft slangen of HardTubes nodig om de afzonderlijke componenten zoals radiatoren, koelers en expansievaten aan te sluiten. Tot nu toe werden PVC-slangen over het algemeen gebruikt voor waterkoeling. De Alphacool AlphaTube TPV brengt nu een nieuw materiaal uit de Alphacool Enterprise Solutions-serie in het spel. Omdat TPV- of EPDM-rubber in de industrie de voorkeur heeft.
Wat is het voordeel van TPV?
Ten opzichte van PVC slangen bieden de AlphaTube TPV slangen diverse voordelen voor waterkoeling. Het is aanzienlijk beter bestand tegen zuren en basen. Het is ook veel temperatuurbestendiger dan PVC-slang. De Alphacool AlphaTube is bestand tegen temperaturen tot 155°C. Terwijl PVC-buizen vervormen bij hogere watertemperaturen, vooral in gebieden met kleinere buigradii, blijven TPV-buizen consistent in hun vorm. Dit elimineert het risico dat de slang zo vervormd raakt dat de waterstroom wordt belemmerd.
Hoe eenvoudig is de AlphaTube te leggen?
De Alphacool AlphaTube TPV-slang kan net als iedere andere PVC-slang eenvoudig en eenvoudig worden gelegd. Het is fundamenteel iets moeilijker, maar slechts in geringe mate. De bediening bij het leggen van de TPV-slangen is net zo eenvoudig als je bij PVC-slangen zou verwachten.
Wat is er speciaal aan een TPV-slang?
De Alphacool AlphaTube TPV kenmerkt zich door zijn hoge weerstand tegen zuren, basen en invloeden van buitenaf. Bovendien heeft de slang een uitzonderlijke levensduur, die ruimschoots groter is dan die van PVC-slangen. De matzwarte slang biedt bovendien een subtiele fluwelen look. Een blikvanger in elke watergekoelde PC.
Technische data:
Materiaal: Thermoplastische vulkanisaten, EPDM/PP
Lengte: 50 m
Kleur: mat zwart
Bedrijfstemperatuur: -50 tot +155°C
Hardheid: 35 Shore-A tot 50 Shore-D
Maat: 16/10 mm
Download datablad PDF: Alphacool slang AlphaTube TPV 16/10 - Zwart Mat 50m rol
Note on application
Please use only in conjunction with clear transparent water cooling fluids. The particles and additives in Pastel liquids can clog and permanently damage water cooling products such as radiators, pumps, coolers and hoses. This can result in voiding the manufacturer's warranty as well.
| Productnr.: | 1020172 |
| Fabrikantnr: | 17563 |
| EAN: | 4250197175630 |
| Gewicht: | 5,745 kg |
| Beschikbaar: | Currently there are 3 available - More is on the way |
| Fabrikant: | Alfakoel |
| Gemaakt in: | China |
| Buitenste diameter: | 16 mm (5/8") |
| Kleur: | Zwart |
| Gebruikstemperatuur: | -50°C tot +155°C |
| Binnenste diameter: | 10 mm (3/8") |
| Lengte: | 330cm |
| Materiaal: | EPDM |
| Maximale werkdruk: | 4 bar (bij 20°C) |
| UV-kleur: | Niet UV-actief |
Funktionale Cookies sind für die Funktionalität des Webshops unbedingt erforderlich. Diese Cookies ordnen Ihrem Browser eine eindeutige zufällige ID zu damit Ihr ungehindertes Einkaufserlebnis über mehrere Seitenaufrufe hinweg gewährleistet werden kann.
Marketing Cookies dienen dazu Werbeanzeigen auf der Webseite zielgerichtet und individuell über mehrere Seitenaufrufe und Browsersitzungen zu schalten.
Tracking Cookies helfen dem Shopbetreiber Informationen über das Verhalten von Nutzern auf ihrer Webseite zu sammeln und auszuwerten.
Diese Cookies werden genutzt zur Erhebung und Verarbeitung von Informationen über die Verwendung der Webseite von Nutzern, um anschließend Werbung und/oder Inhalte in anderen Zusammenhängen, in weiterer Folge zu personalisieren.
Service Cookies werden genutzt um dem Nutzer zusätzliche Angebote (z.B. Live Chats) auf der Webseite zur Verfügung zu stellen. Informationen, die über diese Service Cookies gewonnen werden, können möglicherweise auch zur Seitenanalyse weiterverarbeitet werden.