S13 slang PVC 13/10mm (3/8"ID) UV-actief Blauw/Helder verkocht per meter
Op voorraad – Klaar voor onmiddellijke verzending!
Termijnbetalingen mogelijk tussen € 99 en € 5000 aan goederen
Prijzen incl. btw excl. verzendingskosten
Op voorraad – Klaar voor onmiddellijke verzending!
Termijnbetalingen mogelijk tussen € 99 en € 5000 aan goederen
Prijzen incl. btw excl. verzendingskosten
Deze nieuwe UV-actieve slang is aanzienlijk verbeterd in helderheid door een geoptimaliseerd gebruik van UV-actieve additieven. Het buiggemak en andere technische gegevens zijn volledig behouden gebleven in vergelijking met conventionele slangen. De slang is daarom ideaal om het best mogelijke lichteffect in de pc te creëren. Daarnaast kan de slang opgesneden worden om bijvoorbeeld als kabelgoot te gebruiken.
Technische data:
Maakt kleine buigradii mogelijk en is zeer flexibel.
De buis is transparant en fluoresceert blauw onder UV-licht.
Bestelhoeveelheid = slanglengte in meters.
Verpakkingseenheid (voor resellers): 30m of 100m (rol)
Compatibel met opschroefbare mondstukken en slangmondstukken.
Niet compatibel met stekkerverbindingen.
Fluorescerende kleur: blauw
Afmetingen: 13 mm buitendiameter en 10 mm binnendiameter.
Houd er rekening mee dat:
Vanwege transport- en opslagredenen kan het zijn dat de slang enigszins “overkoeld” bij de klant aankomt. Koude PVC-slangen hebben de neiging een beetje hard te worden. Om een optimale installatie mogelijk te maken, raden wij u aan de slang een paar uur in een warme ruimte op te bergen of kort in heet (bijv. 60°) water te leggen voordat u deze installeert. Dan heeft de slang zijn optimale buigbaarheid bereikt.
| Productnr.: | 59038 |
| Fabrikantnr: | 59038 |
| EAN: | 4049469037659 |
| Gewicht: | 0,073 kg |
| Beschikbaar: | Er zijn nog meer dan 100 artikelen beschikbaar |
| Fabrikant: | Aqua-tuning |
| Gemaakt in: | China |
| Buitenste diameter: | 13 mm (1/2") |
| Kleur: | Transparant |
| Gebruikstemperatuur: | -20°C tot +60°C |
| Binnenste diameter: | 10 mm (3/8") |
| Lengte: | 100 cm |
| Materiaal: | PVC |
| Maximale werkdruk: | 4 bar (bij 20°C) |
| UV-kleur: | Blauw |
Funktionale Cookies sind für die Funktionalität des Webshops unbedingt erforderlich. Diese Cookies ordnen Ihrem Browser eine eindeutige zufällige ID zu damit Ihr ungehindertes Einkaufserlebnis über mehrere Seitenaufrufe hinweg gewährleistet werden kann.
Marketing Cookies dienen dazu Werbeanzeigen auf der Webseite zielgerichtet und individuell über mehrere Seitenaufrufe und Browsersitzungen zu schalten.
Tracking Cookies helfen dem Shopbetreiber Informationen über das Verhalten von Nutzern auf ihrer Webseite zu sammeln und auszuwerten.
Diese Cookies werden genutzt zur Erhebung und Verarbeitung von Informationen über die Verwendung der Webseite von Nutzern, um anschließend Werbung und/oder Inhalte in anderen Zusammenhängen, in weiterer Folge zu personalisieren.
Service Cookies werden genutzt um dem Nutzer zusätzliche Angebote (z.B. Live Chats) auf der Webseite zur Verfügung zu stellen. Informationen, die über diese Service Cookies gewonnen werden, können möglicherweise auch zur Seitenanalyse weiterverarbeitet werden.