S13 Alphacool slang AlphaTube TPV 12,7/7,6 - Zwart Mat 3,3m (10ft) doos 330cm
Op voorraad – Klaar voor onmiddellijke verzending!
Termijnbetalingen mogelijk tussen € 99 en € 5000 aan goederen
Prijzen incl. btw excl. verzendingskosten
Op voorraad – Klaar voor onmiddellijke verzending!
Termijnbetalingen mogelijk tussen € 99 en € 5000 aan goederen
Prijzen incl. btw excl. verzendingskosten
De gloednieuwe AlphaTube TPV-slang overtuigt door zijn subtiele fluwelen look en zijn uitzonderlijke levensduur. TPV is een EPDM-rubber dat voornamelijk in de industrie wordt gebruikt. Voor waterkoeling betekent dit dat deze veel stabieler is dan PVC-slangen (zoals tegen zuren, basen en invloeden van buitenaf) en ook bestand is tegen hogere temperaturen. Voorbij zijn de zorgen dat de slangen kromtrekken en de waterstroom belemmeren. Het is alleen iets moeilijker. Het leggen is net zo eenvoudig en ongecompliceerd als bij PVC-slangen. De nieuwe Alphacool HF TPV fittingen zijn speciaal aangepast voor de slang en zijn daardoor door hun hoge treksterkte bij uitstek geschikt, maar zijn uiteraard ook compatibel met normale aansluitingen.
Technische data:
Note on application
Please use only in conjunction with clear transparent water cooling fluids. The particles and additives in Pastel liquids can clog and permanently damage water cooling products such as radiators, pumps, coolers and hoses. This can result in voiding the manufacturer's warranty as well.
| Productnr.: | 1016779 |
| Fabrikantnr: | 18605 |
| EAN: | 4250197186056 |
| Gewicht: | 0,408 kg |
| Beschikbaar: | Er zijn nog meer dan 50 artikelen beschikbaar |
| Fabrikant: | Alfakoel |
| Gemaakt in: | China |
| Buitenste diameter: | 12 mm (1/2") |
| Kleur: | Zwart |
| Gebruikstemperatuur: | -50°C tot +155°C |
| Binnenste diameter: | 7,6 mm (5/16") |
| Lengte: | 330cm |
| Materiaal: | EPDM |
| Maximale werkdruk: | 4 bar (bij 20°C) |
| UV-kleur: | Niet UV-actief |
Funktionale Cookies sind für die Funktionalität des Webshops unbedingt erforderlich. Diese Cookies ordnen Ihrem Browser eine eindeutige zufällige ID zu damit Ihr ungehindertes Einkaufserlebnis über mehrere Seitenaufrufe hinweg gewährleistet werden kann.
Marketing Cookies dienen dazu Werbeanzeigen auf der Webseite zielgerichtet und individuell über mehrere Seitenaufrufe und Browsersitzungen zu schalten.
Tracking Cookies helfen dem Shopbetreiber Informationen über das Verhalten von Nutzern auf ihrer Webseite zu sammeln und auszuwerten.
Diese Cookies werden genutzt zur Erhebung und Verarbeitung von Informationen über die Verwendung der Webseite von Nutzern, um anschließend Werbung und/oder Inhalte in anderen Zusammenhängen, in weiterer Folge zu personalisieren.
Service Cookies werden genutzt um dem Nutzer zusätzliche Angebote (z.B. Live Chats) auf der Webseite zur Verfügung zu stellen. Informationen, die über diese Service Cookies gewonnen werden, können möglicherweise auch zur Seitenanalyse weiterverarbeitet werden.