S10 slang PUR 10/8mm (5/16"ID) UV-actief Groen verkocht per meter EOL
Op voorraad – Klaar voor onmiddellijke verzending!
Termijnbetalingen mogelijk tussen € 99 en € 5000 aan goederen
Prijzen incl. btw excl. verzendingskosten
Op voorraad – Klaar voor onmiddellijke verzending!
Termijnbetalingen mogelijk tussen € 99 en € 5000 aan goederen
Prijzen incl. btw excl. verzendingskosten
Gemakkelijk te leggen PU-slang die groen fluoresceert onder blacklight en past op alle systemen! Het kan bijvoorbeeld worden toegepast in waterkoelsystemen, maar kan indien aan één zijde gesleufd ook als kabelgoot worden gebruikt. Deze slang werkt bijzonder goed als extra mantel voor luchtstroomkabels of op de randen van diverse componenten! Maar natuurlijk zijn de mogelijkheden hier eindeloos en zijn er geen grenzen aan je fantasie.
Maakt kleine buigradii mogelijk.
De buis is groen en fluoresceert groen onder UV-licht.
Bestelhoeveelheid = slanglengte in meters!
Compatibel met schroefhulzen en connectoren (P&C, Fersto, Legris)
Fluorescerende kleur: groen
Afmetingen: 10 mm buitendiameter en 8 mm binnendiameter. (8x1mm)
| Productnr.: | 57004 |
| Fabrikantnr: | 57004 |
| EAN: | 4049469007591 |
| Gewicht: | 0,036 kg |
| Beschikbaar: | Er zijn nog meer dan 50 artikelen beschikbaar |
| Fabrikant: | Aqua-tuning |
| Gemaakt in: | China |
| Buitenste diameter: | 10 mm (3/8") |
| Kleur: | Groente |
| Gebruikstemperatuur: | -20°C tot +60°C |
| Binnenste diameter: | 8 mm (5/16") |
| Lengte: | 100 cm |
| Materiaal: | PUR |
| Maximale werkdruk: | 15 bar (bij 20°C) |
| UV-kleur: | Groente |
Funktionale Cookies sind für die Funktionalität des Webshops unbedingt erforderlich. Diese Cookies ordnen Ihrem Browser eine eindeutige zufällige ID zu damit Ihr ungehindertes Einkaufserlebnis über mehrere Seitenaufrufe hinweg gewährleistet werden kann.
Marketing Cookies dienen dazu Werbeanzeigen auf der Webseite zielgerichtet und individuell über mehrere Seitenaufrufe und Browsersitzungen zu schalten.
Tracking Cookies helfen dem Shopbetreiber Informationen über das Verhalten von Nutzern auf ihrer Webseite zu sammeln und auszuwerten.
Diese Cookies werden genutzt zur Erhebung und Verarbeitung von Informationen über die Verwendung der Webseite von Nutzern, um anschließend Werbung und/oder Inhalte in anderen Zusammenhängen, in weiterer Folge zu personalisieren.
Service Cookies werden genutzt um dem Nutzer zusätzliche Angebote (z.B. Live Chats) auf der Webseite zur Verfügung zu stellen. Informationen, die über diese Service Cookies gewonnen werden, können möglicherweise auch zur Seitenanalyse weiterverarbeitet werden.