WAC Alphacool ES Stream LGA 4677 1U
Op voorraad – Klaar voor onmiddellijke verzending!
Termijnbetalingen mogelijk tussen € 99 en € 5000 aan goederen
Prijzen incl. btw excl. verzendingskosten
Op voorraad – Klaar voor onmiddellijke verzending!
Termijnbetalingen mogelijk tussen € 99 en € 5000 aan goederen
Prijzen incl. btw excl. verzendingskosten
De Alphacool ES Stream is ontworpen voor server- en werkstationprocessors op Intel's LGA 4677-socket met grote processorkernen. Door de grote koelerbasis is de processor volledig afgedekt. De ES Stream is een doorstroomkoeler die afvalwarmte tot 600 watt betrouwbaar kan afvoeren. De gehele koeler is gemaakt van vernikkeld koper en niet van aluminium. De thermische geleidbaarheid van koper is bijna twee keer zo hoog als die van aluminium.
Flexibel inzetbaar!
De ES Stream is plat en compact en past daardoor goed in serverracks. Er moet vooral worden benadrukt dat de stromingsrichting van het koelmiddel niet is gespecificeerd. De in- en uitgang van de aansluitingen kunnen naar wens worden verwisseld. Dit zorgt voor flexibele montagemogelijkheden.
Koelpasta
De meegeleverde koelpasta is Subzero van Alphacool met een thermische geleidbaarheid van 16 W/mK. Het elektrisch niet-geleidende thermische vet is bijzonder geschikt voor hoge contactdrukken, maar kan vanwege de viscositeit van 3.000.000 mPa worden gebruikt. Het wordt nog steeds perfect verwerkt.
Compatibiliteit:
Intel: LGA4677
AMD: SP5 LGA 6096 (optioneel indien beschikbaar)
| Technische data | |
| Afmetingen (L x B x H) | 118,50 x 75,50 x 20,50 mm |
| Materiaal behuizing | Acetaal |
| Materiaal koeler | vernikkeld koper |
| Koelprestaties | tot 600W |
| Druk getest | 0,8 bar |
| verbindingen | 2xG1/4" |
| Finse dikte | 0,4 mm |
| Finnen afstand | 0,4 mm |
| Maximale werktemperatuur | 60°C |
| Kleur | zwart |
Note on application
Please use only in conjunction with clear transparent water cooling fluids. The particles and additives in Pastel liquids can clog and permanently damage water cooling products such as radiators, pumps, coolers and hoses. This can result in voiding the manufacturer's warranty as well.
| Productnr.: | 1023871 |
| Fabrikantnr: | 13726 |
| EAN: | 4250197137263 |
| Gewicht: | 0,545 kg |
| Beschikbaar: | Currently there are 3 available - More is on the way |
| Fabrikant: | Alfakoel |
| Gemaakt in: | China |
| Baseren: | AMD SP5;Intel LGA 4677; |
| Afmetingen (L x B x H: | 118,50 x 75,50 x 20,50 mm |
| Verbinding: | 2x G1/4" |
| Materiaal bodemplaat: | Vernikkeld koper |
| Materiaal deksel: | Acetal; |
Funktionale Cookies sind für die Funktionalität des Webshops unbedingt erforderlich. Diese Cookies ordnen Ihrem Browser eine eindeutige zufällige ID zu damit Ihr ungehindertes Einkaufserlebnis über mehrere Seitenaufrufe hinweg gewährleistet werden kann.
Marketing Cookies dienen dazu Werbeanzeigen auf der Webseite zielgerichtet und individuell über mehrere Seitenaufrufe und Browsersitzungen zu schalten.
Tracking Cookies helfen dem Shopbetreiber Informationen über das Verhalten von Nutzern auf ihrer Webseite zu sammeln und auszuwerten.
Diese Cookies werden genutzt zur Erhebung und Verarbeitung von Informationen über die Verwendung der Webseite von Nutzern, um anschließend Werbung und/oder Inhalte in anderen Zusammenhängen, in weiterer Folge zu personalisieren.
Service Cookies werden genutzt um dem Nutzer zusätzliche Angebote (z.B. Live Chats) auf der Webseite zur Verfügung zu stellen. Informationen, die über diese Service Cookies gewonnen werden, können möglicherweise auch zur Seitenanalyse weiterverarbeitet werden.