WAC Alphacool ES Jet LGA 4677 1U
Op voorraad – Klaar voor onmiddellijke verzending!
Termijnbetalingen mogelijk tussen € 99 en € 5000 aan goederen
Prijzen incl. btw excl. verzendingskosten
Op voorraad – Klaar voor onmiddellijke verzending!
Termijnbetalingen mogelijk tussen € 99 en € 5000 aan goederen
Prijzen incl. btw excl. verzendingskosten
De Alphacool ES Jet CPU-koeler is speciaal ontwikkeld voor krachtige processors op Intel's LGA 4677 socket in server- en werkstationsystemen. Nieuw is dat het water voor het eerst via vier sproeiers over de bodem van de radiator wordt verdeeld. Met behulp van deze nozzle-technologie worden alle kernen van de processor optimaal afgedekt en daardoor effectiever en nauwkeuriger gekoeld. Dankzij de verandering van één naar vier sproeiers kan de ES Jet CPU-koeler op betrouwbare wijze afvalwarmte tot 800 watt afvoeren.
Prestatie gericht!
De koelerbasis is speciaal geoptimaliseerd voor de grote processorkernen. De vier sproeiers van de ES Jet zijn niet gefreesd, maar op natuurlijke wijze in de koeler verwerkt. De organische waterstroom zorgt voor een probleemloze waterstroom en verhoogt zo de koelprestaties. De gehele koeler is gemaakt van vernikkeld koper. Koper biedt een bijna tweemaal zo hoog warmtegeleidingsvermogen als aluminium en is daarom bijzonder geschikt voor server- of werkstationsystemen.
Ruimte geoptimaliseerd!
Ondanks de grote radiatorbasis en vier sproeiers is de ES Jet compact en plat. Om ervoor te zorgen dat de koeler zonder problemen in serverracks kan worden gemonteerd, bevinden de aansluitingen zich ruimtebesparend aan de zijkant.
Koelpasta
De meegeleverde koelpasta is Subzero van Alphacool met een thermische geleidbaarheid van 16 W/mK. Het elektrisch niet-geleidende thermische vet is bijzonder geschikt voor hoge contactdrukken, maar kan vanwege de viscositeit van 3.000.000 mPa worden gebruikt. Het wordt nog steeds perfect verwerkt.
Compatibiliteit:
Intel: LGA4677
AMD: SP5 LGA 6096 (optioneel indien beschikbaar)
| Technische data | |
| Afmetingen (L x B x H) | 118,50 x 75,50 x 20,50 mm |
| Materiaal behuizing | Acetaal |
| Materiaal koeler | vernikkeld koper |
| Koelprestaties | tot 800W |
| Druk getest | 0,8 bar |
| verbindingen | 2xG1/4" |
| Finse dikte | 0,4 mm |
| Finnen afstand | 0,4 mm |
| Maximale werktemperatuur | 60°C |
| Kleur | zwart zilver |
Note on application
Please use only in conjunction with clear transparent water cooling fluids. The particles and additives in Pastel liquids can clog and permanently damage water cooling products such as radiators, pumps, coolers and hoses. This can result in voiding the manufacturer's warranty as well.
| Productnr.: | 1023554 |
| Fabrikantnr: | 13498 |
| EAN: | 4250197134989 |
| Gewicht: | 0,53 kg |
| Beschikbaar: | まだ5点以上あります。 |
| Fabrikant: | Alfakoel |
| Gemaakt in: | China |
| Baseren: | AMD SP5;Intel LGA 4677; |
| Afmetingen (L x B x H: | 118,50 x 75,50 x 20,50 mm |
| Verbinding: | 2x G1/4" |
| Materiaal bodemplaat: | Vernikkeld koper |
| Materiaal deksel: | Acetal; |
Funktionale Cookies sind für die Funktionalität des Webshops unbedingt erforderlich. Diese Cookies ordnen Ihrem Browser eine eindeutige zufällige ID zu damit Ihr ungehindertes Einkaufserlebnis über mehrere Seitenaufrufe hinweg gewährleistet werden kann.
Marketing Cookies dienen dazu Werbeanzeigen auf der Webseite zielgerichtet und individuell über mehrere Seitenaufrufe und Browsersitzungen zu schalten.
Tracking Cookies helfen dem Shopbetreiber Informationen über das Verhalten von Nutzern auf ihrer Webseite zu sammeln und auszuwerten.
Diese Cookies werden genutzt zur Erhebung und Verarbeitung von Informationen über die Verwendung der Webseite von Nutzern, um anschließend Werbung und/oder Inhalte in anderen Zusammenhängen, in weiterer Folge zu personalisieren.
Service Cookies werden genutzt um dem Nutzer zusätzliche Angebote (z.B. Live Chats) auf der Webseite zur Verfügung zu stellen. Informationen, die über diese Service Cookies gewonnen werden, können möglicherweise auch zur Seitenanalyse weiterverarbeitet werden.