WAC Alphacool Eisblock XPX 1U - Zwarte acetaalversie
Op voorraad – Klaar voor onmiddellijke verzending!
Termijnbetalingen mogelijk tussen € 99 en € 5000 aan goederen
Prijzen incl. btw excl. verzendingskosten
Op voorraad – Klaar voor onmiddellijke verzending!
Termijnbetalingen mogelijk tussen € 99 en € 5000 aan goederen
Prijzen incl. btw excl. verzendingskosten
De Alphacool Eisblock XPX 1U is de Enterprise Solutions oplossing van de bekende en populaire Eisblock XPX CPU waterkoeler. Het is speciaal geoptimaliseerd voor gebruik in 1U-serverracks en beschikt over uitgebreide aansluitmogelijkheden. Hierdoor kan hij eenvoudig in de extreem platte 1U-serverracks worden geplaatst en in de watercyclus worden geïntegreerd.
Veel aansluitmogelijkheden
Dankzij het extreem platte ontwerp past de Eisblock XPX 1U in elke 1U-serverkast. Door het platte ontwerp van een 1U serverrack kunnen er geen aansluitingen bovenop de CPU-koeler worden gebruikt. De totale hoogte van de CPU-koeler inclusief de aansluitingen zou niet meer passen in een 1U serverrack. De Eisblock XPX 1U heeft daarom extra aansluitmogelijkheden aan de zijkant van de koeler. Er zijn in totaal 3 x IN en 4 x UIT. 2 x In en 3 x OUT zijn aan de zijkant bevestigd. Aan de zijkant kunnen rechte aansluitingen tot een maat van 13/10 mm worden aangesloten. Ideaal zijn de Alphacool TPV-connectoren, die speciaal voor de Enterprise Solutions-serie zijn ontwikkeld. Grotere aansluitingen kunnen alleen onder een hoek worden gemaakt, tenzij de aansluiting dan precies evenwijdig aan de CPU-koeler loopt. De aansluitingen op de CPU-koeler kunnen uiteraard zoals gebruikelijk worden gebruikt bij alle aansluitingen tot een buitendiameter van 16 mm, of het nu om slangen of HardTubes gaat.
Hoge performantie
De Eisblock XPX is door veel onafhankelijke media uitgeroepen tot de krachtigste CPU-waterkoeler. Dit geldt uiteraard ook voor de Eisblock XPX 1U. Omdat deze dezelfde technologie bevat. Alleen het gepatenteerde oploopsysteem voor een optimale waterstroom naar de sproeierplaat moest worden aangepast om de zijaansluitingen mogelijk te maken. De bodemplaat biedt 81 koelribben die een oppervlakte van 34 x 32 mm bestrijken. De vinnen zijn slechts 0,2 mm dik. Hierdoor kon een zo groot mogelijk oppervlak voor warmte via het water worden afgevoerd.
Eenvoudige montage
De backplate wordt van achteren op het moederbord gelijmd. Het bevestigingsframe en de montageschroeven worden vervolgens rechtstreeks op de CPU-waterkoeler voorgemonteerd. In de laatste stap wordt de koeler met de voorgemonteerde montageschroeven op de CPU geplaatst en op de achterplaat geschroefd. Bevestigingsmateriaal voor alle reguliere sockets van AMD en Intel wordt meegeleverd. Alleen bij sommige Intel Xeon-sockets en de AMD Threadripper ontbreekt het montagemateriaal, maar hiervoor raden wij de Eisblock XPX Pro-serie aan. Dit biedt aangepast montagemateriaal en een groter koeloppervlak voor deze extra grote processors.
| Technische data | |
| Dimensies | 65 x 65 x 25,5 mm |
| Kleur | Zwart |
| Gewicht | 170g |
| Maximale werktemperatuur | 60°C |
| Materiaal radiateurbasis | Vernikkeld koper |
| Materiaal koeler | Acetaal |
| verbindingen | 7x G1/4" (3x IN, 4x UIT) |
| Druk getest | 0,8bar |
| Productnr.: | 1016218 |
| Fabrikantnr: | 12961 |
| EAN: | 4250197129619 |
| Gewicht: | 0,17 kg |
| Beschikbaar: | まだ5点以上あります。 |
| Fabrikant: | Alfakoel |
| Gemaakt in: | China |
| Baseren: | AMD AM3/AM3(+);AMD AM4;AMD AM5;Intel 115x;Intel 2066;Intel LGA 1200;Intel LGA 1700;Intel LGA 1851; |
| Afmetingen (L x B x H: | 65 x 65 x 25,5 mm |
| Verbinding: | 7x G1/4" |
| Materiaal bodemplaat: | Vernikkeld koper |
| Materiaal deksel: | Koolstofvezel; |
Funktionale Cookies sind für die Funktionalität des Webshops unbedingt erforderlich. Diese Cookies ordnen Ihrem Browser eine eindeutige zufällige ID zu damit Ihr ungehindertes Einkaufserlebnis über mehrere Seitenaufrufe hinweg gewährleistet werden kann.
Marketing Cookies dienen dazu Werbeanzeigen auf der Webseite zielgerichtet und individuell über mehrere Seitenaufrufe und Browsersitzungen zu schalten.
Tracking Cookies helfen dem Shopbetreiber Informationen über das Verhalten von Nutzern auf ihrer Webseite zu sammeln und auszuwerten.
Diese Cookies werden genutzt zur Erhebung und Verarbeitung von Informationen über die Verwendung der Webseite von Nutzern, um anschließend Werbung und/oder Inhalte in anderen Zusammenhängen, in weiterer Folge zu personalisieren.
Service Cookies werden genutzt um dem Nutzer zusätzliche Angebote (z.B. Live Chats) auf der Webseite zur Verfügung zu stellen. Informationen, die über diese Service Cookies gewonnen werden, können möglicherweise auch zur Seitenanalyse weiterverarbeitet werden.