WAC Alphacool Core XP³ Acetaal
Op voorraad – Klaar voor onmiddellijke verzending!
Termijnbetalingen mogelijk tussen € 99 en € 5000 aan goederen
Prijzen incl. btw excl. verzendingskosten
Op voorraad – Klaar voor onmiddellijke verzending!
Termijnbetalingen mogelijk tussen € 99 en € 5000 aan goederen
Prijzen incl. btw excl. verzendingskosten
Met de Alphacool Core XP³ Acetal krijg je een zeer compacte CPU-waterkoeler voor alle gangbare mainstream-sockets van AMD en Intel. Het biedt de typisch hoge Alphacool-kwaliteit gecombineerd met uitstekende prestaties tegen een betaalbare prijs.
Hoge koelprestaties dankzij de geoptimaliseerde radiatorbasis
De vernikkelde koperen koelbodem heeft een oppervlakte van 56 x 56 mm met een kruisgleufstructuur en slechts 0,4 x 0,4 mm dikke pinnen waar het water doorheen kan stromen. Door het extreem grote koeloppervlak kan het water effectief warmte van de radiatorbodem opnemen en transporteren. Het pingebied is ongeveer 27,6 x 37,6 mm. Dit betekent dat alle reguliere CPU's netjes zijn afgedekt, waardoor hoge koelprestaties worden gegarandeerd. Speciaal voor deze koeler is de nieuwe meersleuven sproeierplaat ontwikkeld om een perfect samenspel tussen de waterstroom en de stroming op de bodemplaat te realiseren. Alleen de interactie van al deze kleine dingen maakt maximale prestaties mogelijk.
Snelle montage
Het bevestigingsframe wordt eenvoudig over de CPU-koeler geplaatst. Hierop kunnen alle montageschroeven worden voorgemonteerd. Vervolgens wordt de koeler vastgeschroefd met behulp van de montageschroeven, die van achteren over de achterplaat worden gestoken. Om ervoor te zorgen dat de installatie begrijpelijk en eenvoudig is, worden er goed geïllustreerde instructies met grote renderafbeeldingen meegeleverd.
| Technische data | |
| L x B x H | 73 x 63 x 21 mm |
| Gewicht | 113g |
| Maximale werktemperatuur | 60°C |
| Materiaal radiateurbasis | Vernikkeld koper |
| Materiaal koeler | Acetaal |
| verbindingen | 2xG1/4" |
Note on application
Please use only in conjunction with clear transparent water cooling fluids. The particles and additives in Pastel liquids can clog and permanently damage water cooling products such as radiators, pumps, coolers and hoses. This can result in voiding the manufacturer's warranty as well.
| Productnr.: | 1022354 |
| Fabrikantnr: | 13058 |
| EAN: | 4250197130585 |
| Gewicht: | 0,54 kg |
| Beschikbaar: | Er zijn nog meer dan 25 artikelen beschikbaar |
| Fabrikant: | Alfakoel |
| Gemaakt in: | China |
| Baseren: | AMD AM3/AM3(+);AMD AM4;AMD AM5;Intel 115x;Intel 2011(-3);Intel LGA 1200;Intel LGA 1700;Intel LGA 1851; |
| Afmetingen (L x B x H: | 73 x 63 x 21 mm |
| Verbinding: | 2x G1/4" |
| Materiaal bodemplaat: | Koper |
| Materiaal deksel: | Acetal; |
Funktionale Cookies sind für die Funktionalität des Webshops unbedingt erforderlich. Diese Cookies ordnen Ihrem Browser eine eindeutige zufällige ID zu damit Ihr ungehindertes Einkaufserlebnis über mehrere Seitenaufrufe hinweg gewährleistet werden kann.
Marketing Cookies dienen dazu Werbeanzeigen auf der Webseite zielgerichtet und individuell über mehrere Seitenaufrufe und Browsersitzungen zu schalten.
Tracking Cookies helfen dem Shopbetreiber Informationen über das Verhalten von Nutzern auf ihrer Webseite zu sammeln und auszuwerten.
Diese Cookies werden genutzt zur Erhebung und Verarbeitung von Informationen über die Verwendung der Webseite von Nutzern, um anschließend Werbung und/oder Inhalte in anderen Zusammenhängen, in weiterer Folge zu personalisieren.
Service Cookies werden genutzt um dem Nutzer zusätzliche Angebote (z.B. Live Chats) auf der Webseite zur Verfügung zu stellen. Informationen, die über diese Service Cookies gewonnen werden, können möglicherweise auch zur Seitenanalyse weiterverarbeitet werden.