TRYX Panorama CPU water block with AMOdisplay - whitee
In stock – Ready for immediate dispatch!
Payment by instalments available between 99€ and 5000€ value of goods
Prices incl. VAT plus shipping costs
In stock – Ready for immediate dispatch!
Payment by instalments available between 99€ and 5000€ value of goods
Prices incl. VAT plus shipping costs
Add unparalleled aesthetics to your system with the TRYX Panorama in elegant white – the world's first CPU water block featuring a curved 6.5-inch AMOLED display.
The TRYX Panorama White Edition is the ideal choice for enthusiasts looking to combine peak cooling performance with a flawless, clean design. The groundbreaking **curved AMOLED display** wraps around the front, offering fascinating visual possibilities. Whether it's real-time hardware metrics, animated GIFs, or custom videos – the AMOLED technology ensures razor-sharp images and incredible contrast.
Highlights:
Technical Specifications:
Bring innovation and light to your PC – make a statement with the TRYX Panorama White!
| Article no: | 1027868 |
| Manufacturer no: | L-P0CL-DS0M-G0W |
| EAN: | 6977029650452 |
| Weight: | 1,08 kg |
| Available: | There are more than 10 units available |
| manufacturer: | China |
| manufacturer: | TRYX |
| base: | AMD AM4;AMD AM5;Intel 115x;Intel LGA 1700;Intel LGA 1851; |
| connector: | 2x G1/4" |
| CPU Manufacturer: | Intel;AMD; |
Funktionale Cookies sind für die Funktionalität des Webshops unbedingt erforderlich. Diese Cookies ordnen Ihrem Browser eine eindeutige zufällige ID zu damit Ihr ungehindertes Einkaufserlebnis über mehrere Seitenaufrufe hinweg gewährleistet werden kann.
Marketing Cookies dienen dazu Werbeanzeigen auf der Webseite zielgerichtet und individuell über mehrere Seitenaufrufe und Browsersitzungen zu schalten.
Tracking Cookies helfen dem Shopbetreiber Informationen über das Verhalten von Nutzern auf ihrer Webseite zu sammeln und auszuwerten.
Diese Cookies werden genutzt zur Erhebung und Verarbeitung von Informationen über die Verwendung der Webseite von Nutzern, um anschließend Werbung und/oder Inhalte in anderen Zusammenhängen, in weiterer Folge zu personalisieren.
Service Cookies werden genutzt um dem Nutzer zusätzliche Angebote (z.B. Live Chats) auf der Webseite zur Verfügung zu stellen. Informationen, die über diese Service Cookies gewonnen werden, können möglicherweise auch zur Seitenanalyse weiterverarbeitet werden.