Wąż S15 Tygon R6012 Norprene 15,9/9,6 mm (3/8"ID) - czarny Sprzedawany na metry
Na stanie – Gotowe do natychmiastowej wysyłki!
Płatność ratalna dostępna od 99 € do 5000 € wartości towarów
Ceny incl. VAT plus koszty wysyłki
Na stanie – Gotowe do natychmiastowej wysyłki!
Płatność ratalna dostępna od 99 € do 5000 € wartości towarów
Ceny incl. VAT plus koszty wysyłki
Nieco inny wąż do chłodzenia wodą od Tygon ma bardzo szczególne właściwości!
Norpren, a nie neopren, jest materiałem bardzo wyjątkowym. Jeśli w sektorze chłodzenia wodnego komputerów PC stosowane są węże wykonane z PVC lub PUR, ten materiał węża, stosowany głównie w przemyśle, oferuje bardzo szczególne możliwości. Wąż ten został zaprojektowany tak, aby wytrzymać długi czas nawet przy dużych obciążeniach, nawet po latach narażenia na ciepło i promieniowanie UV. Niskie lub żadne oznaki zmęczenia sprawiają, że wąż Tygon Norprene szczególnie nadaje się do projektów, które muszą trwać długo. Projekt, w którym mówisz sobie, że robisz to tylko raz w życiu. Na przykład podczas układania torów na węże w domu lub jeśli chcesz spakować izolację, a następnie ją zamknąć.
Ale ten wąż oferuje również możliwość ułożenia w obudowie. Układanie go za rogiem, krzyżowanie się z wieżą, ukrywanie węża w różnych miejscach było wcześniej możliwe tylko za pomocą kątowników, adapterów itp. Jest to nie tylko kosztowne, ale także spowalnia przepływ, a co za tym idzie wydajność całego układu chłodzenia . Przestań! Wąż ten można zgrzewać na gorąco, a przy odrobinie eksperymentów i praktyki każdy może zaopatrzyć swój system w wodę chłodzącą bez żadnych kątów.
Może nie jest to wąż dla każdego, ale oferuje możliwości, których nie oferuje żaden inny!
Szczegóły techniczne:
Materiał: Nopren
Kolor: Czarny, nieaktywny UV
Średnica zewnętrzna: 15,9 mm
Średnica wewnętrzna: 9,6 mm
Zakres temperatury pracy: -60°C do 135°C
Zgodny z RoHS
Zakres dostawy:
Wąż Tygon R6012 Norprene 1m 15,9/9,6mm (3/8"ID) - Czarny
How2 (opinia użytkownika):
Modyfikujemy to
| Numer zamówienia: | 59286 |
| Nr producenta: | AFL00029 |
| EAN: | 4049469135614 |
| Waga: | 0,124 kg |
| Dostępne: | Wciąż dostępnych jest ponad 10 przedmiotów |
| Producent: | Tygona |
| Wykonano w: | Frankreich |
| Średnica zewnętrzna: | 16mm (5/8") |
| Kolor: | Czarny |
| Temperatura użytkowania: | -60°C bis +135°C |
| Wewnętrzna średnica: | 10mm (3/8") |
| Długość: | 100cm |
| Materiał: | Neopren |
| Maksymalne ciśnienie robocze: | 4 bary (przy 20°C) |
| Kolor UV: | Nie jest aktywny w promieniach UV |
Funktionale Cookies sind für die Funktionalität des Webshops unbedingt erforderlich. Diese Cookies ordnen Ihrem Browser eine eindeutige zufällige ID zu damit Ihr ungehindertes Einkaufserlebnis über mehrere Seitenaufrufe hinweg gewährleistet werden kann.
Marketing Cookies dienen dazu Werbeanzeigen auf der Webseite zielgerichtet und individuell über mehrere Seitenaufrufe und Browsersitzungen zu schalten.
Tracking Cookies helfen dem Shopbetreiber Informationen über das Verhalten von Nutzern auf ihrer Webseite zu sammeln und auszuwerten.
Diese Cookies werden genutzt zur Erhebung und Verarbeitung von Informationen über die Verwendung der Webseite von Nutzern, um anschließend Werbung und/oder Inhalte in anderen Zusammenhängen, in weiterer Folge zu personalisieren.
Service Cookies werden genutzt um dem Nutzer zusätzliche Angebote (z.B. Live Chats) auf der Webseite zur Verfügung zu stellen. Informationen, die über diese Service Cookies gewonnen werden, können möglicherweise auch zur Seitenanalyse weiterverarbeitet werden.