Wąż S13 PVC 13/10mm (3/8"ID) UV-aktywny Niebieski/Przezroczysty sprzedawany na metry
Na stanie – Gotowe do natychmiastowej wysyłki!
Płatność ratalna dostępna od 99 € do 5000 € wartości towarów
Ceny incl. VAT plus koszty wysyłki
Na stanie – Gotowe do natychmiastowej wysyłki!
Płatność ratalna dostępna od 99 € do 5000 € wartości towarów
Ceny incl. VAT plus koszty wysyłki
Jasność tego nowego węża odpornego na promieniowanie UV została znacznie zwiększona dzięki zoptymalizowanemu zastosowaniu dodatków aktywnych w promieniach UV. Łatwość gięcia i inne dane techniczne zostały całkowicie zachowane w porównaniu z wężami konwencjonalnymi. Wąż jest zatem idealny do tworzenia możliwie najlepszego efektu świetlnego w komputerze. Dodatkowo wąż można naciąć i wykorzystać go np. jako kanał kablowy.
Dane techniczne:
Umożliwia małe promienie gięcia i jest bardzo elastyczny.
Tubka jest przezroczysta i fluoryzuje na niebiesko w świetle UV.
Zamawiana ilość = długość węża w metrach.
Jednostka opakowania (dla sprzedawców): 30 m lub 100 m (rolka)
Kompatybilny z dyszami nakręcanymi i końcówkami do węża.
Niekompatybilne ze złączami wtykowymi.
Kolor fluorescencyjny: niebieski
Wymiary: średnica zewnętrzna 13 mm i średnica wewnętrzna 10 mm.
Proszę zanotować:
Ze względów transportowych i magazynowych wąż może dotrzeć do Klienta nieco „przechłodzony”. Zimny wąż PCV staje się nieco twardy. Aby umożliwić optymalną instalację, zalecamy przechowywanie węża w ciepłym pomieszczeniu przez kilka godzin lub umieszczenie go na krótko w gorącej wodzie (np. 60°) przed instalacją. Następnie wąż osiągnął optymalny poziom zginania.
| Numer zamówienia: | 59038 |
| Nr producenta: | 59038 |
| EAN: | 4049469037659 |
| Waga: | 0,073 kg |
| Dostępne: | Wciąż dostępnych jest ponad 100 przedmiotów |
| Producent: | Tuning wodny |
| Wykonano w: | Chiny |
| Średnica zewnętrzna: | 13mm (1/2") |
| Kolor: | Przezroczysty |
| Temperatura użytkowania: | -20°C do +60°C |
| Wewnętrzna średnica: | 10mm (3/8") |
| Długość: | 100cm |
| Materiał: | PCV |
| Maksymalne ciśnienie robocze: | 4 bary (przy 20°C) |
| Kolor UV: | Niebieski |
Funktionale Cookies sind für die Funktionalität des Webshops unbedingt erforderlich. Diese Cookies ordnen Ihrem Browser eine eindeutige zufällige ID zu damit Ihr ungehindertes Einkaufserlebnis über mehrere Seitenaufrufe hinweg gewährleistet werden kann.
Marketing Cookies dienen dazu Werbeanzeigen auf der Webseite zielgerichtet und individuell über mehrere Seitenaufrufe und Browsersitzungen zu schalten.
Tracking Cookies helfen dem Shopbetreiber Informationen über das Verhalten von Nutzern auf ihrer Webseite zu sammeln und auszuwerten.
Diese Cookies werden genutzt zur Erhebung und Verarbeitung von Informationen über die Verwendung der Webseite von Nutzern, um anschließend Werbung und/oder Inhalte in anderen Zusammenhängen, in weiterer Folge zu personalisieren.
Service Cookies werden genutzt um dem Nutzer zusätzliche Angebote (z.B. Live Chats) auf der Webseite zur Verfügung zu stellen. Informationen, die über diese Service Cookies gewonnen werden, können möglicherweise auch zur Seitenanalyse weiterverarbeitet werden.