Wąż S13 ClearFlex60 12,7/9,5 mm (3/8" ID, 1/2" OD) Przezroczysty, sprzedawany na metry
Ten produkt zostanie wydany w 23 czerwca 2026
Płatność ratalna dostępna od 99 € do 5000 € wartości towarów
Ceny incl. VAT plus koszty wysyłki
Ten produkt zostanie wydany w 23 czerwca 2026
Płatność ratalna dostępna od 99 € do 5000 € wartości towarów
Ceny incl. VAT plus koszty wysyłki
ClearFlex to bardzo elastyczny wąż PVC. Średnica zewnętrzna 12,7 mm i średnica wewnętrzna 9,5 mm sprawiają, że idealnie nadaje się do stosowania dysz nakręcanych 3/8"!
Zamawiana ilość = ilość węża w metrach
Uwaga: W miarę możliwości staramy się dostarczać węże w jednym kawałku. Jeśli nie jest to możliwe, wąż otrzymasz maksymalnie w 2 sztukach, a my dołączymy do Ciebie gratis ok. 10 cm dodatkowego węża. Sprzedawcy proszeni są o składanie zamówień w jednostkach VP . Jednostka VP to: 30 m (100 stóp) = 1 pudełko
Następujące witryny przetestowały ten produkt dla Ciebie:
| Numer zamówienia: | 59024 |
| Nr producenta: | 59024 |
| EAN: | 4049469032937 |
| Waga: | 0,07 kg |
| Dostępne: | Obecnie niedostępny |
| Producent: | Masterkleera |
| Wykonano w: | USA |
| Średnica zewnętrzna: | 13mm (1/2") |
| Kolor: | Przezroczysty |
| Temperatura użytkowania: | -20°C do +60°C |
| Wewnętrzna średnica: | 10mm (3/8") |
| Długość: | 100cm |
| Materiał: | PCV |
| Maksymalne ciśnienie robocze: | 4 bary (przy 20°C) |
| Kolor UV: | Nie jest aktywny w promieniach UV |
Funktionale Cookies sind für die Funktionalität des Webshops unbedingt erforderlich. Diese Cookies ordnen Ihrem Browser eine eindeutige zufällige ID zu damit Ihr ungehindertes Einkaufserlebnis über mehrere Seitenaufrufe hinweg gewährleistet werden kann.
Marketing Cookies dienen dazu Werbeanzeigen auf der Webseite zielgerichtet und individuell über mehrere Seitenaufrufe und Browsersitzungen zu schalten.
Tracking Cookies helfen dem Shopbetreiber Informationen über das Verhalten von Nutzern auf ihrer Webseite zu sammeln und auszuwerten.
Diese Cookies werden genutzt zur Erhebung und Verarbeitung von Informationen über die Verwendung der Webseite von Nutzern, um anschließend Werbung und/oder Inhalte in anderen Zusammenhängen, in weiterer Folge zu personalisieren.
Service Cookies werden genutzt um dem Nutzer zusätzliche Angebote (z.B. Live Chats) auf der Webseite zur Verfügung zu stellen. Informationen, die über diese Service Cookies gewonnen werden, können möglicherweise auch zur Seitenanalyse weiterverarbeitet werden.