Wąż S13 Alphacool AlphaTube TPV 12,7/7,6 - Czarny Matowy, rolka 100 m
Na stanie – Gotowe do natychmiastowej wysyłki!
Płatność ratalna dostępna od 99 € do 5000 € wartości towarów
Ceny incl. VAT plus koszty wysyłki
Każdy układ chłodzenia wodą wymaga węży lub sztywnych rurek do połączenia poszczególnych elementów, takich jak grzejniki, chłodnice i zbiorniki wyrównawcze. Do tej pory do chłodzenia wodą powszechnie stosowano węże z PVC. Alphacool AlphaTube TPV wprowadza teraz do gry nowy materiał z serii Alphacool Enterprise Solutions. Ponieważ w przemyśle preferowana jest guma TPV lub EPDM.
Jaka jest zaleta TPV?
W porównaniu do węży PVC, węże AlphaTube TPV oferują różne korzyści w zakresie chłodzenia wodą. Jest znacznie bardziej odporny na działanie kwasów i zasad. Jest także znacznie bardziej odporny na temperaturę niż wąż PCV. Alphacool AlphaTube wytrzymuje temperatury do 155°C. Podczas gdy rury PVC odkształcają się przy wyższych temperaturach wody, szczególnie w obszarach o mniejszym promieniu zgięcia, rury TPV zachowują niezmienny kształt. Eliminuje to ryzyko, że wąż ulegnie takiemu zniekształceniu, że przepływ wody będzie utrudniony.
Jak łatwo jest ułożyć AlphaTube?
Wąż Alphacool AlphaTube TPV można ułożyć łatwo i prosto, jak każdy inny wąż PVC. Zasadniczo jest trochę trudniej, ale tylko nieznacznie. Obsługa podczas układania węży TPV jest tak samo prosta, jak można by się spodziewać w przypadku węży PCV.
Co jest specjalnego w wężu TPV?
Alphacool AlphaTube TPV charakteryzuje się wysoką odpornością na kwasy, zasady i wpływy zewnętrzne. Ponadto wąż ma wyjątkową trwałość, która znacznie przewyższa węże PCV. Matowy czarny wąż oferuje również subtelny aksamitny wygląd. Przyciąga wzrok w każdym komputerze chłodzonym wodą.
Dane techniczne:
Materiał: wulkanizaty termoplastyczne, EPDM/PP
Długość: 100 m
Kolor: matowy czarny
Temperatura pracy: -50 do +155°C
Twardość: 35 Shore-A do 50 Shore-D
Rozmiar: 12,7/7,6 mm
Pobierz kartę katalogową PDF: Wąż Alphacool AlphaTube TPV 12,7/7,6 - Czarny Matowy, rolka 100 m
Note on application
Please use only in conjunction with clear transparent water cooling fluids. The particles and additives in Pastel liquids can clog and permanently damage water cooling products such as radiators, pumps, coolers and hoses. This can result in voiding the manufacturer's warranty as well.
| Numer zamówienia: | 1020167 |
| Nr producenta: | 17562 |
| EAN: | 4250197175623 |
| Waga: | 6 kg |
| Dostępne: | Obecnie dostępnych jest 3 - Więcej w drodze |
| Producent: | Alfacool |
| Wykonano w: | Chiny |
| Średnica zewnętrzna: | 12mm (1/2") |
| Kolor: | Czarny |
| Temperatura użytkowania: | -50°C do +155°C |
| Wewnętrzna średnica: | 7,6 mm (5/16 cala) |
| Materiał: | EPDM |
| Maksymalne ciśnienie robocze: | 4 bary (przy 20°C) |
| Kolor UV: | Nie jest aktywny w promieniach UV |
Marienberger Str. 1
38122 Braunschweig Deutschland
info@alphacool.com
0531 28874 0
Marienberger Str. 1
38122 Braunschweig Deutschland
info@alphacool.com
0531 28874 0
Podobne artykuły