Wąż S10 Tygon B-44-3 9,6/6,4mm (1/4"ID) sprzedawany na metry EOL
Na stanie – Gotowe do natychmiastowej wysyłki!
Płatność ratalna dostępna od 99 € do 5000 € wartości towarów
Ceny incl. VAT plus koszty wysyłki
Na stanie – Gotowe do natychmiastowej wysyłki!
Płatność ratalna dostępna od 99 € do 5000 € wartości towarów
Ceny incl. VAT plus koszty wysyłki
Wąż firmy Tygon jest często określany jako najwyższej klasy na scenie chłodzenia wodą. Oczywiście jakość ma też swoją cenę!
Rurka Tygon została opracowana do pracy w laboratoriach i szpitalach. Dzięki tej funkcji zwiększa również żywotność własnego produktu. Wewnątrz węża posiada powierzchnię zabijającą drobnoustroje, dzięki czemu umożliwia czysty przepływ cieczy. Wąż ten jest również całkowicie odporny na promieniowanie UV. Dodatkowo jest to wąż bardzo elastyczny, charakteryzujący się bardzo dobrymi właściwościami załamania i układania. Dlatego zalecamy stosowanie wyłącznie połączeń śrubowych!
Uwaga: W miarę możliwości staramy się dostarczać węże w jednym kawałku. Jeśli nie jest to możliwe, wąż otrzymasz maksymalnie w 2 sztukach, a my dołączymy do Ciebie gratis ok. 10 cm dodatkowego węża. Sprzedawcy proszeni są o składanie zamówień w jednostkach VP. Jednostka VP to: 15m = 1 opakowanie.
| Numer zamówienia: | 57061 |
| Nr producenta: | 4AAB00017 |
| EAN: | 4049469173036 |
| Waga: | 0,046 kg |
| Dostępne: | Obecnie dostępnych jest 2 - Więcej w drodze |
| Producent: | Tygona |
| Wykonano w: | Frankreich |
| Średnica zewnętrzna: | 10mm (3/8") |
| Kolor: | Przezroczysty |
| Temperatura użytkowania: | -20°C do +60°C |
| Wewnętrzna średnica: | 6mm |
| Długość: | 100cm |
| Materiał: | PCV |
| Maksymalne ciśnienie robocze: | 4 bary (przy 20°C) |
| Kolor UV: | Nie jest aktywny w promieniach UV |
Funktionale Cookies sind für die Funktionalität des Webshops unbedingt erforderlich. Diese Cookies ordnen Ihrem Browser eine eindeutige zufällige ID zu damit Ihr ungehindertes Einkaufserlebnis über mehrere Seitenaufrufe hinweg gewährleistet werden kann.
Marketing Cookies dienen dazu Werbeanzeigen auf der Webseite zielgerichtet und individuell über mehrere Seitenaufrufe und Browsersitzungen zu schalten.
Tracking Cookies helfen dem Shopbetreiber Informationen über das Verhalten von Nutzern auf ihrer Webseite zu sammeln und auszuwerten.
Diese Cookies werden genutzt zur Erhebung und Verarbeitung von Informationen über die Verwendung der Webseite von Nutzern, um anschließend Werbung und/oder Inhalte in anderen Zusammenhängen, in weiterer Folge zu personalisieren.
Service Cookies werden genutzt um dem Nutzer zusätzliche Angebote (z.B. Live Chats) auf der Webseite zur Verfügung zu stellen. Informationen, die über diese Service Cookies gewonnen werden, können möglicherweise auch zur Seitenanalyse weiterverarbeitet werden.