Wąż S10 PUR 10/8mm (5/16"ID) UV-aktywny Zielony sprzedawany na metry EOL
Na stanie – Gotowe do natychmiastowej wysyłki!
Płatność ratalna dostępna od 99 € do 5000 € wartości towarów
Ceny incl. VAT plus koszty wysyłki
Na stanie – Gotowe do natychmiastowej wysyłki!
Płatność ratalna dostępna od 99 € do 5000 € wartości towarów
Ceny incl. VAT plus koszty wysyłki
Łatwy w układaniu wąż PU, który fluoryzuje na zielono w czarnym świetle i pasuje do wszystkich systemów! Może być stosowany na przykład w systemach chłodzenia wodą, ale może być również stosowany jako kanał kablowy, jeśli jest jednostronnie nacięty. Wąż ten szczególnie dobrze sprawdza się jako dodatkowa osłona przewodów przepływu powietrza lub na krawędziach różnych elementów! Ale oczywiście możliwości są tutaj nieograniczone i nie ma ograniczeń dla Twojej wyobraźni.
Umożliwia wąskie promienie zgięcia.
Tubka jest zielona i fluoryzuje na zielono w świetle UV.
Zamawiana ilość = długość węża w metrach!
Kompatybilny z przykręcanymi tulejami i złączami (P&C, Fersto, Legris)
Kolor fluorescencyjny: zielony
Wymiary: średnica zewnętrzna 10 mm i średnica wewnętrzna 8 mm. (8x1mm)
| Numer zamówienia: | 57004 |
| Nr producenta: | 57004 |
| EAN: | 4049469007591 |
| Waga: | 0,036 kg |
| Dostępne: | Wciąż dostępnych jest ponad 50 przedmiotów |
| Producent: | Tuning wodny |
| Wykonano w: | Chiny |
| Średnica zewnętrzna: | 10mm (3/8") |
| Kolor: | Zielony |
| Temperatura użytkowania: | -20°C do +60°C |
| Wewnętrzna średnica: | 8mm (5/16") |
| Długość: | 100cm |
| Materiał: | PUR |
| Maksymalne ciśnienie robocze: | 15 barów (przy 20°C) |
| Kolor UV: | Zielony |
Funktionale Cookies sind für die Funktionalität des Webshops unbedingt erforderlich. Diese Cookies ordnen Ihrem Browser eine eindeutige zufällige ID zu damit Ihr ungehindertes Einkaufserlebnis über mehrere Seitenaufrufe hinweg gewährleistet werden kann.
Marketing Cookies dienen dazu Werbeanzeigen auf der Webseite zielgerichtet und individuell über mehrere Seitenaufrufe und Browsersitzungen zu schalten.
Tracking Cookies helfen dem Shopbetreiber Informationen über das Verhalten von Nutzern auf ihrer Webseite zu sammeln und auszuwerten.
Diese Cookies werden genutzt zur Erhebung und Verarbeitung von Informationen über die Verwendung der Webseite von Nutzern, um anschließend Werbung und/oder Inhalte in anderen Zusammenhängen, in weiterer Folge zu personalisieren.
Service Cookies werden genutzt um dem Nutzer zusätzliche Angebote (z.B. Live Chats) auf der Webseite zur Verfügung zu stellen. Informationen, die über diese Service Cookies gewonnen werden, können möglicherweise auch zur Seitenanalyse weiterverarbeitet werden.