Wąż Alphacool S13 AlphaTube HF 13/10 (3/8"ID) - UV niebieski 1 m (3,3 stopy) opakowanie detaliczne 100 cm EOL
Na stanie – Gotowe do natychmiastowej wysyłki!
Płatność ratalna dostępna od 99 € do 5000 € wartości towarów
Na stanie – Gotowe do natychmiastowej wysyłki!
Płatność ratalna dostępna od 99 € do 5000 € wartości towarów
Węże to liny ratunkowe w układzie chłodzenia wodą! Oto najnowsza generacja Alphacool!
Głębokie, mocne kolory i przyjemna obsługa podczas układania i łączenia były naszym celem podczas opracowywania węża. Produktem są węże w różnych rozmiarach i kolorach takich jak czerwony, zielony, niebieski czy czarny.
Opracowując węże, świadomie pracowaliśmy nad tym, aby cząstki koloru z płynu chłodzącego nie musiały już obciążać obiegu wody, ale aby moc koloru pochodziła z węża.
Oprócz koloru duże zainteresowanie budzi oczywiście sposób układania i zaginania węży. Również tutaj skupiono się na pokonywaniu wąskich promieni zgięcia i przyjemnym prowadzeniu w trudnych miejscach. Zostało to zoptymalizowane do perfekcji przy użyciu różnych mieszanek tworzyw sztucznych i teraz mamy wąż, który łączy przeciwstawne cele, czasami hamujące rozwój, i zrobi wrażenie zarówno na początkujących, jak i zaawansowanych użytkownikach chłodzenia wodnego!
Produkcja w Niemczech gwarantuje niezmiennie wysoką jakość. Produkcja z
Lata doświadczeń sprawiają, że zawsze sprzedawany jest tylko najlepszy produkt.
Dane techniczne
Zakres dostawy
Note on application
Please use only in conjunction with clear transparent water cooling fluids. The particles and additives in Pastel liquids can clog and permanently damage water cooling products such as radiators, pumps, coolers and hoses. This can result in voiding the manufacturer's warranty as well.
| Numer zamówienia: | 1013846 |
| Nr producenta: | 18529 |
| EAN: | 4250197185295 |
| Waga: | 0,11 kg |
| Dostępne: | Wciąż dostępnych jest ponad 5 przedmiotów |
| Producent: | Alfacool |
| Wykonano w: | Deutschland/NRW |
| Średnica zewnętrzna: | 13mm (1/2") |
| Kolor: | Niebieski |
| Temperatura użytkowania: | -20°C do +60°C |
| Wewnętrzna średnica: | 10mm (3/8") |
| Długość: | 100cm |
| Materiał: | PCV |
| Maksymalne ciśnienie robocze: | 4 bary (przy 20°C) |
| Kolor UV: | Niebieski |
Funktionale Cookies sind für die Funktionalität des Webshops unbedingt erforderlich. Diese Cookies ordnen Ihrem Browser eine eindeutige zufällige ID zu damit Ihr ungehindertes Einkaufserlebnis über mehrere Seitenaufrufe hinweg gewährleistet werden kann.
Marketing Cookies dienen dazu Werbeanzeigen auf der Webseite zielgerichtet und individuell über mehrere Seitenaufrufe und Browsersitzungen zu schalten.
Tracking Cookies helfen dem Shopbetreiber Informationen über das Verhalten von Nutzern auf ihrer Webseite zu sammeln und auszuwerten.
Diese Cookies werden genutzt zur Erhebung und Verarbeitung von Informationen über die Verwendung der Webseite von Nutzern, um anschließend Werbung und/oder Inhalte in anderen Zusammenhängen, in weiterer Folge zu personalisieren.
Service Cookies werden genutzt um dem Nutzer zusätzliche Angebote (z.B. Live Chats) auf der Webseite zur Verfügung zu stellen. Informationen, die über diese Service Cookies gewonnen werden, können möglicherweise auch zur Seitenanalyse weiterverarbeitet werden.