Rura S13 Alphacool EPDM 13/10 — czarna, 3 m (9,84 stopy) opakowanie detaliczne
Na stanie – Gotowe do natychmiastowej wysyłki!
Płatność ratalna dostępna od 99 € do 5000 € wartości towarów
Ceny incl. VAT plus koszty wysyłki
Na stanie – Gotowe do natychmiastowej wysyłki!
Płatność ratalna dostępna od 99 € do 5000 € wartości towarów
Ceny incl. VAT plus koszty wysyłki
Rury EPDM z serii Enterprise Solutions firmy Alphacool charakteryzują się wysoką odpornością na kwasy, zasady i wpływy zewnętrzne oraz wyjątkową trwałością w porównaniu do konwencjonalnych rur PVC. Matowa czarna tuba o subtelnym aksamitnym wyglądzie szybko przyciąga wzrok w każdym komputerze chłodzonym wodą.
Jaka jest zaleta EPDM?
W porównaniu do standardowych węży PCV, rura EPDM firmy Alphacool jest znacznie bardziej odporna na temperatury i pozwala na pracę w temperaturach znacznie przekraczających 100°C. Nawet przy wyższych temperaturach wody rura EPDM pozostaje stabilna wymiarowo i zapobiega wypaczaniu się węża w miejscach o mniejszym promieniu zgięcia lub połączeniach. Eliminuje to ryzyko nieszczelności obiegu wody lub zablokowania przepływu wody. Wysoka odporność na wpływy zewnętrzne sprawia, że wąż Alphacool EPDM jest wyjątkowo trwały i trwały.
Montaż
Rura Alphacool EPDM jest nieco bardziej stabilna wymiarowo w porównaniu do węża PVC. Niemniej jednak charakteryzuje się doskonałą elastycznością i elastycznością, co umożliwia łatwy montaż nawet przy mniejszych promieniach zgięcia.
znajomości
Wąż EPDM może być używany ze wszystkimi złączami węży (w odpowiednim rozmiarze) z serii Icicle lub HF firmy Alphacool.
| Dane techniczne | |
| długość | 3 m |
| Materiał węża | Kauczuk etylenowo-propylenowo-dienowy (EPDM, bez talku) |
| Kolor | czarny matowy |
| Rozmiar węża | Ř zew. 13 mm / Ř wew. 10 mm (tolerancje zgodnie z DIN ISO 33-02-1 E1) |
| stopień twardości | 80° (± 5°) Shore A |
| Temperatura pracy | -35°C do +120°C |
Pobierz arkusz danych PDF: Alphacool EPDM Tube 13/10 Czarny 3 m (9,84 ft) opakowanie detaliczne
Note on application
Please use only in conjunction with clear transparent water cooling fluids. The particles and additives in Pastel liquids can clog and permanently damage water cooling products such as radiators, pumps, coolers and hoses. This can result in voiding the manufacturer's warranty as well.
| Numer zamówienia: | 1021502 |
| Nr producenta: | 18641 |
| EAN: | 4250197186414 |
| Waga: | 0,28 kg |
| Dostępne: | Wciąż dostępnych jest ponad 100 przedmiotów |
| Producent: | Alfacool |
| Wykonano w: | Chiny |
| Średnica zewnętrzna: | 13mm (1/2") |
| Kolor: | Czarny |
| Temperatura użytkowania: | -35°C do +120°C |
| Wewnętrzna średnica: | 10mm (3/8") |
| Długość: | 300cm |
| Materiał: | EPDM |
| Kolor UV: | Nie jest aktywny w promieniach UV |
Funktionale Cookies sind für die Funktionalität des Webshops unbedingt erforderlich. Diese Cookies ordnen Ihrem Browser eine eindeutige zufällige ID zu damit Ihr ungehindertes Einkaufserlebnis über mehrere Seitenaufrufe hinweg gewährleistet werden kann.
Marketing Cookies dienen dazu Werbeanzeigen auf der Webseite zielgerichtet und individuell über mehrere Seitenaufrufe und Browsersitzungen zu schalten.
Tracking Cookies helfen dem Shopbetreiber Informationen über das Verhalten von Nutzern auf ihrer Webseite zu sammeln und auszuwerten.
Diese Cookies werden genutzt zur Erhebung und Verarbeitung von Informationen über die Verwendung der Webseite von Nutzern, um anschließend Werbung und/oder Inhalte in anderen Zusammenhängen, in weiterer Folge zu personalisieren.
Service Cookies werden genutzt um dem Nutzer zusätzliche Angebote (z.B. Live Chats) auf der Webseite zur Verfügung zu stellen. Informationen, die über diese Service Cookies gewonnen werden, können möglicherweise auch zur Seitenanalyse weiterverarbeitet werden.