Bloki wodne S16 EK EK-Tube Wąż ZMT 16/11 mm - czarny mat, 1m 100cm
Na stanie – Gotowe do natychmiastowej wysyłki!
Płatność ratalna dostępna od 99 € do 5000 € wartości towarów
Ceny incl. VAT plus koszty wysyłki
Na stanie – Gotowe do natychmiastowej wysyłki!
Płatność ratalna dostępna od 99 € do 5000 € wartości towarów
Ceny incl. VAT plus koszty wysyłki
Wąż EK-Tube ZMT firmy EK Water Blocks został specjalnie opracowany do długotrwałego chłodzenia wodą . Ma to również na celu podkreślenie nazwy ZMT, która oznacza „Zero Maintenance Tubing” – czyli absolutną wolność od konserwacji .
Wysokiej jakości wąż ma średnicę 16/12 mm i jest wykonany z czarnej, matowej gumy EPDM . Jest szczególnie odporny na działanie pewnych warunków, takich jak promieniowanie UV, ozon lub ciepło, przez dłuższy czas. Co więcej, w przypadku gumy EPDM nie występuje problem długotrwałego wypłukiwania plastyfikatorów, co z kolei może zmniejszyć wydajność chłodzenia, jak to może mieć miejsce w przypadku tworzyw sztucznych, takich jak PVC lub PUR.
Dzięki dobrej elastyczności i stabilności wąż doskonale radzi sobie również z mniejszymi promieniami zgięcia.
Dane techniczne:
| Numer zamówienia: | 1018802 |
| Nr producenta: | 3830046999306 |
| EAN: | 3830046999306 |
| Waga: | 0,15 kg |
| Dostępne: | Wciąż dostępnych jest ponad 25 pozycji |
| Producent: | Bloki wodne EK |
| Wykonano w: | Chiny |
| Średnica zewnętrzna: | 16mm (5/8") |
| Kolor: | Czarny matowy |
| Temperatura użytkowania: | -30°C do +110°C |
| Wewnętrzna średnica: | 11mm (7/16") |
| Długość: | 100cm |
| Materiał: | EPDM |
| Kolor UV: | Nie jest aktywny w promieniach UV |
Funktionale Cookies sind für die Funktionalität des Webshops unbedingt erforderlich. Diese Cookies ordnen Ihrem Browser eine eindeutige zufällige ID zu damit Ihr ungehindertes Einkaufserlebnis über mehrere Seitenaufrufe hinweg gewährleistet werden kann.
Marketing Cookies dienen dazu Werbeanzeigen auf der Webseite zielgerichtet und individuell über mehrere Seitenaufrufe und Browsersitzungen zu schalten.
Tracking Cookies helfen dem Shopbetreiber Informationen über das Verhalten von Nutzern auf ihrer Webseite zu sammeln und auszuwerten.
Diese Cookies werden genutzt zur Erhebung und Verarbeitung von Informationen über die Verwendung der Webseite von Nutzern, um anschließend Werbung und/oder Inhalte in anderen Zusammenhängen, in weiterer Folge zu personalisieren.
Service Cookies werden genutzt um dem Nutzer zusätzliche Angebote (z.B. Live Chats) auf der Webseite zur Verfügung zu stellen. Informationen, die über diese Service Cookies gewonnen werden, können möglicherweise auch zur Seitenanalyse weiterverarbeitet werden.