WAC Alphacool ES Stream LGA 4677 1U
Na stanie – Gotowe do natychmiastowej wysyłki!
Płatność ratalna dostępna od 99 € do 5000 € wartości towarów
Ceny incl. VAT plus koszty wysyłki
Na stanie – Gotowe do natychmiastowej wysyłki!
Płatność ratalna dostępna od 99 € do 5000 € wartości towarów
Ceny incl. VAT plus koszty wysyłki
Alphacool ES Stream jest przeznaczony dla procesorów serwerów i stacji roboczych na gnieździe Intel LGA 4677 z dużymi rdzeniami procesorów. Dzięki dużej podstawie chłodnicy procesor jest całkowicie zakryty. ES Stream to chłodnica przepływowa, która niezawodnie odprowadza ciepło odpadowe o mocy do 600 watów. Całość chłodnicy wykonana jest z niklowanej miedzi, a nie aluminium. Przewodność cieplna miedzi jest prawie dwukrotnie wyższa niż aluminium.
Można używać elastycznie!
ES Stream jest płaski i kompaktowy, dlatego dobrze pasuje do szaf serwerowych. Należy szczególnie podkreślić, że nie jest określony kierunek przepływu chłodziwa. Wejście i wyjście połączeń można dowolnie zamieniać. Zapewnia to elastyczne możliwości montażu.
Pasta termoprzewodząca
Dołączona pasta termoprzewodząca to Subzero firmy Alphacool o przewodności cieplnej 16 W/mK. Nieprzewodzący elektrycznie smar termiczny szczególnie nadaje się do wysokich nacisków kontaktowych, ale można go stosować ze względu na jego lepkość wynoszącą 3 000 000 mPa. jest nadal doskonale przetworzony.
Zgodność:
Intel: LGA4677
AMD: SP5 LGA 6096 (opcjonalnie, jeśli jest dostępny)
| Dane techniczne | |
| Wymiary (dł. x szer. x wys.) | 118,50 x 75,50 x 20,50 mm |
| Materiał obudowy | Acetal |
| Chłodnica materiału | miedź niklowana |
| Wydajność chłodzenia | do 600W |
| Testowane ciśnieniowo | 0,8 bara |
| znajomości | 2 x G1/4" |
| Grubość fińska | 0,4 mm |
| Odległość Finów | 0,4 mm |
| Maksymalna temperatura pracy | 60°C |
| Kolor | czarny |
Note on application
Please use only in conjunction with clear transparent water cooling fluids. The particles and additives in Pastel liquids can clog and permanently damage water cooling products such as radiators, pumps, coolers and hoses. This can result in voiding the manufacturer's warranty as well.
| Numer zamówienia: | 1023871 |
| Nr producenta: | 13726 |
| EAN: | 4250197137263 |
| Waga: | 0,545 kg |
| Dostępne: | Obecnie dostępnych jest 3 - Więcej w drodze |
| Producent: | Alfacool |
| Wykonano w: | Chiny |
| Baza: | AMD SP5;Intel LGA 4677; |
| Wymiary (dł. x szer. x wys.): | 118,50 x 75,50 x 20,50 mm |
| Połączenie: | 2x G1/4" |
| Materiał płyty podstawy: | Miedź niklowana |
| Materiał pokrywy: | Acetal; |
Funktionale Cookies sind für die Funktionalität des Webshops unbedingt erforderlich. Diese Cookies ordnen Ihrem Browser eine eindeutige zufällige ID zu damit Ihr ungehindertes Einkaufserlebnis über mehrere Seitenaufrufe hinweg gewährleistet werden kann.
Marketing Cookies dienen dazu Werbeanzeigen auf der Webseite zielgerichtet und individuell über mehrere Seitenaufrufe und Browsersitzungen zu schalten.
Tracking Cookies helfen dem Shopbetreiber Informationen über das Verhalten von Nutzern auf ihrer Webseite zu sammeln und auszuwerten.
Diese Cookies werden genutzt zur Erhebung und Verarbeitung von Informationen über die Verwendung der Webseite von Nutzern, um anschließend Werbung und/oder Inhalte in anderen Zusammenhängen, in weiterer Folge zu personalisieren.
Service Cookies werden genutzt um dem Nutzer zusätzliche Angebote (z.B. Live Chats) auf der Webseite zur Verfügung zu stellen. Informationen, die über diese Service Cookies gewonnen werden, können möglicherweise auch zur Seitenanalyse weiterverarbeitet werden.