WAC Alphacool Eisblock XPX Pro Aurora Light - akryl
Na stanie – Gotowe do natychmiastowej wysyłki!
Płatność ratalna dostępna od 99 € do 5000 € wartości towarów
Ceny incl. VAT plus koszty wysyłki
Na stanie – Gotowe do natychmiastowej wysyłki!
Płatność ratalna dostępna od 99 € do 5000 € wartości towarów
Ceny incl. VAT plus koszty wysyłki
Alphacool XPX Aurora Pro Light to młodsza siostra chłodnicy wodnej procesora XPX Pro. Oferuje czystszą konstrukcję, ale rezygnuje z systemu ramp dostępnego w modelach XPX Pro. Eliminuje to widok kanałów wodnych, zapewniając znacznie wyraźniejszy widok chłodziwa. Chłodnica, podobnie jak pozostałe modele XPX Pro, została specjalnie zoptymalizowana dla procesorów AMD Threadripper, Intel LGA 3647 i 2011/2066.
Jak świeci chłodzenie procesora?
Podobnie jak w przypadku wszystkich nowych chłodnic wodnych procesora Eisblock, Alphacool opiera się na zintegrowanym rozwiązaniu aRGB. Pod czarną ramką zamontowano 14 cyfrowych diod LED RGB, które biegną wokół całej chłodnicy. Każda z tych diod LED 5 V aRGB może być sterowana oddzielnie. Oznacza to, że możliwe są wszystkie znane efekty, w zależności od wybranego sterownika. Każda dioda LED może być sterowana indywidualnie. Odpowiednie kontrolery są dostępne w firmie Alphacool, ale wiele płyt głównych oferuje również 3-pinowe złącze 5 V aRGB, za pomocą którego można sterować diodami LED Eisblock Aurora Pro Light. Kabel kończy się 3-pinowym złączem JST ze zintegrowanym adapterem Y, dzięki czemu można bezpośrednio zintegrować inne komponenty Alphacool. Odpowiedni adapter 3-pinowy JST na 3-pinowy V znajduje się w zakresie dostawy.
Niezwykle potężny
Podstawa chłodnicy została specjalnie zoptymalizowana pod kątem dużych rdzeni procesorów. W sumie 147 żeberek chłodzących przebiega na powierzchni około 42 x 58,6 mm. Dla porównania: Alphacool Eisblock XPX Aurora potrzebuje jedynie 81 żeberek chłodzących, aby całkowicie pokryć rdzeń procesora normalnego procesora. W obu chłodnicach zastosowano ten sam typ żeberek o grubości zaledwie 0,2 mm. Fakt ten wyraźnie pokazuje, jak daleko posunął się Alphacool, aby zaoferować najlepszą możliwą wydajność. Cała podstawa grzejnika wykonana jest oczywiście z niklowanej miedzi, a nie aluminium. Jak powszechnie wiadomo, przewodność cieplna miedzi jest prawie dwukrotnie większa niż aluminium.
Czy montaż jest trudny?
Montaż jest dziecinnie prosty. Zdejmujesz folię ochronną ze spodu chłodnicy, nakładasz trochę dołączonej pasty termoprzewodzącej na procesor, a następnie zakładasz chłodnicę. W zależności od podstawy śruby montażowe wkręca się przed lub po jej założeniu. Do montażu nie są potrzebne żadne narzędzia. Alphacool opiera się na śrubach radełkowanych, które umożliwiają szybki i łatwy montaż.
| Chłodnica danych technicznych | |
| szer. x gł. x wys | 63,8 x 79 x 22,5 mm |
| Waga netto | 205g |
| Maksymalna temperatura pracy | 60°C |
| Chłodnica materiału | Miedź niklowana |
| Materiał pokrywy | POM jasne |
| Grube żeberka chłodzące | 0,2 mm |
| znajomości | 2 x G1/4" |
| Cyfrowe złącze zasilania RGB | Cyfrowe diody LED RGB 3-pinowe JST (ze zintegrowanym rozdzielaczem Y) |
| Testowane ciśnieniowo | 0,8 bara |
| Certyfikaty | CE, FC, ROHS |
Note on application
Please use only in conjunction with clear transparent water cooling fluids. The particles and additives in Pastel liquids can clog and permanently damage water cooling products such as radiators, pumps, coolers and hoses. This can result in voiding the manufacturer's warranty as well.
| Numer zamówienia: | 1019135 |
| Nr producenta: | 12981 |
| EAN: | 4250197129817 |
| Waga: | 0,72 kg |
| Dostępne: | Wciąż dostępnych jest ponad 25 pozycji |
| Producent: | Alfacool |
| Wykonano w: | Chiny |
| Baza: | AMD AM4;AMD AM5;AMD SP3;AMD sWRX8;AMD TR4;AMD TR5;Intel 2011(-3);Intel 2066;Intel LGA 3647;Intel LGA 4677;Intel LGA 1700;Intel LGA 1851;Intel LGA 4189; |
| Wymiary (dł. x szer. x wys.): | 63,8 x 79 x 22,5 mm |
| Połączenie: | 2x G1/4" |
| Materiał płyty podstawy: | Miedź niklowana |
| Materiał pokrywy: | Akryl; |
Funktionale Cookies sind für die Funktionalität des Webshops unbedingt erforderlich. Diese Cookies ordnen Ihrem Browser eine eindeutige zufällige ID zu damit Ihr ungehindertes Einkaufserlebnis über mehrere Seitenaufrufe hinweg gewährleistet werden kann.
Marketing Cookies dienen dazu Werbeanzeigen auf der Webseite zielgerichtet und individuell über mehrere Seitenaufrufe und Browsersitzungen zu schalten.
Tracking Cookies helfen dem Shopbetreiber Informationen über das Verhalten von Nutzern auf ihrer Webseite zu sammeln und auszuwerten.
Diese Cookies werden genutzt zur Erhebung und Verarbeitung von Informationen über die Verwendung der Webseite von Nutzern, um anschließend Werbung und/oder Inhalte in anderen Zusammenhängen, in weiterer Folge zu personalisieren.
Service Cookies werden genutzt um dem Nutzer zusätzliche Angebote (z.B. Live Chats) auf der Webseite zur Verfügung zu stellen. Informationen, die über diese Service Cookies gewonnen werden, können möglicherweise auch zur Seitenanalyse weiterverarbeitet werden.