WAC Alphacool Eisblock XPX Pro 1U
Na stanie – Gotowe do natychmiastowej wysyłki!
Płatność ratalna dostępna od 99 € do 5000 € wartości towarów
Ceny incl. VAT plus koszty wysyłki
Na stanie – Gotowe do natychmiastowej wysyłki!
Płatność ratalna dostępna od 99 € do 5000 € wartości towarów
Ceny incl. VAT plus koszty wysyłki
Alphacool Eisblock XPX Pro to najnowsza generacja chłodnic wodnych procesora, oferująca wyjątkową wydajność chłodzenia w systemie.
Zoptymalizowany przepływ
Alphacool Eisblock XPX Pro ma maksymalną powierzchnię chłodzącą, dzięki czemu woda może całkowicie przepływać przez wszystkie rdzenie procesora. Oznacza to, że nawet duże procesory serwerowe nie stanowią już problemu.
Indywidualnie
Dzięki trzem wejściom i pięciu wyjściom G1/4, Eisblock XPX Pro oferuje wszechstronne opcje połączeń w niemal wszystkich kierunkach. Dzięki różnym gniazdom, które Alphacool dołącza do każdego Eisblocka, Eisblock XPX Pro jest kompatybilny z Intel LGA 2066, Intel LGA 3647 Narrow i AMD TR4/SP3. Po prostu wybierz uchwyt i zatrzaśnij go razem.
Idealne dopasowanie
Chłodnica procesora Alphacool XPX Pro jest odpowiednia dla wszystkich obudów H1 (angielski U1). Ponadto wyjątkowo płaska konstrukcja zapewnia swobodę, której potrzebujesz w swoim systemie.
| Dane techniczne | |
| Wymiary | 79 x 63,8 x 25,5 mm |
| Waga | 205g |
| Maksymalna temperatura pracy | 60°C |
| Materiał podstawy grzejnika | Miedź niklowana |
| Chłodnica materiału | nylon |
| znajomości | 3 x G1/4" (WEJŚCIE); 5x G1/4" (WYJŚCIE) |
| Testowane ciśnieniowo | 0,8 bara |
| Numer zamówienia: | 1015815 |
| Nr producenta: | 12936 |
| EAN: | 4250197129367 |
| Waga: | 0,9 kg |
| Dostępne: | Wciąż dostępnych jest ponad 50 przedmiotów |
| Producent: | Alfacool |
| Wykonano w: | Chiny |
| Baza: | AMD AM4;AMD AM5;AMD SP3;AMD SP6;AMD sWRX8;AMD TR4;AMD TR5;Intel 2011(-3);Intel 2066;Intel LGA 3647;Intel LGA 4677;Intel LGA 1700;Intel LGA 1851;Intel LGA 4189; |
| Wymiary (dł. x szer. x wys.): | 79 x 63,8 x 25,5 mm |
| Połączenie: | 8x G1/4" |
| Materiał płyty podstawy: | Miedź niklowana |
| Materiał pokrywy: | Włókno węglowe; |
Funktionale Cookies sind für die Funktionalität des Webshops unbedingt erforderlich. Diese Cookies ordnen Ihrem Browser eine eindeutige zufällige ID zu damit Ihr ungehindertes Einkaufserlebnis über mehrere Seitenaufrufe hinweg gewährleistet werden kann.
Marketing Cookies dienen dazu Werbeanzeigen auf der Webseite zielgerichtet und individuell über mehrere Seitenaufrufe und Browsersitzungen zu schalten.
Tracking Cookies helfen dem Shopbetreiber Informationen über das Verhalten von Nutzern auf ihrer Webseite zu sammeln und auszuwerten.
Diese Cookies werden genutzt zur Erhebung und Verarbeitung von Informationen über die Verwendung der Webseite von Nutzern, um anschließend Werbung und/oder Inhalte in anderen Zusammenhängen, in weiterer Folge zu personalisieren.
Service Cookies werden genutzt um dem Nutzer zusätzliche Angebote (z.B. Live Chats) auf der Webseite zur Verfügung zu stellen. Informationen, die über diese Service Cookies gewonnen werden, können möglicherweise auch zur Seitenanalyse weiterverarbeitet werden.