WAC Alphacool Eisblock XPX 1U – wersja z czarnego acetalu
Na stanie – Gotowe do natychmiastowej wysyłki!
Płatność ratalna dostępna od 99 € do 5000 € wartości towarów
Ceny incl. VAT plus koszty wysyłki
Na stanie – Gotowe do natychmiastowej wysyłki!
Płatność ratalna dostępna od 99 € do 5000 € wartości towarów
Ceny incl. VAT plus koszty wysyłki
Alphacool Eisblock XPX 1U to rozwiązanie Enterprise Solutions znanego i popularnego chłodzenia wodnego procesora Eisblock XPX. Został specjalnie zoptymalizowany do użytku w szafach serwerowych 1U i ma rozszerzone możliwości połączeń. Oznacza to, że można go łatwo umieścić w wyjątkowo płaskich szafach serwerowych o wysokości 1U i zintegrować z obiegiem wody.
Wiele opcji połączeń
Dzięki wyjątkowo płaskiej konstrukcji Eisblock XPX 1U pasuje do każdej obudowy serwerowej 1U. Ze względu na płaską konstrukcję szafy serwerowej 1U, nie można stosować żadnych połączeń na górze chłodnicy procesora. Całkowita wysokość chłodnicy procesora wraz z połączeniami nie mieściłaby się już w szafie serwerowej o wysokości 1U. Dlatego Eisblock XPX 1U ma dodatkowe możliwości podłączenia z boku chłodnicy. W sumie są 3 x IN i 4 x OUT. 2 x In i 3 x OUT są przymocowane z boku. Z boku można podłączyć proste przyłącza do rozmiaru 13/10 mm. Złącza Alphacool TPV, które zostały opracowane specjalnie dla serii Enterprise Solutions, są idealne. Większe połączenia można wykonać tylko pod kątem, chyba że połączenie przebiega wówczas dokładnie równolegle do chłodnicy procesora. Złączy na chłodnicy procesora można oczywiście używać jak zwykle ze wszystkimi połączeniami o średnicy zewnętrznej do 16 mm, zarówno dla węży, jak i twardych rurek.
Wysoka wydajność
Wiele niezależnych mediów uznało Eisblock XPX za najpotężniejszą chłodnicę wodną procesora. Oczywiście dotyczy to również Eisblock XPX 1U. Ponieważ zawiera tę samą technologię. Aby umożliwić podłączenie boczne, konieczne było przystosowanie jedynie opatentowanego systemu ramp dla zoptymalizowanego przepływu wody do płyty dyszy. Płyta podstawowa oferuje 81 żeberek chłodzących o powierzchni 34 x 32 mm. Żebra mają tylko 0,2 mm grubości. Umożliwiło to możliwie największą powierzchnię odprowadzania ciepła przez wodę.
Prosty montaż
Tylna płyta jest przyklejona do płyty głównej od tyłu. Następnie rama mocująca i śruby mocujące są wstępnie montowane bezpośrednio na chłodnicy wodnej procesora. W ostatnim kroku chłodnicę umieszcza się na procesorze za pomocą wstępnie zmontowanych śrub montażowych i przykręca do tylnej płyty. W zestawie materiał montażowy do wszystkich popularnych gniazd AMD i Intel. Materiału montażowego brakuje tylko w przypadku niektórych gniazd Intel Xeon i AMD Threadripper, ale do tego polecamy serię Eisblock XPX Pro. Zapewnia to dostosowany materiał montażowy i zwiększoną powierzchnię chłodzącą dla tych ponadwymiarowych procesorów.
| Dane techniczne | |
| Wymiary | 65 x 65 x 25,5 mm |
| Kolor | Czarny |
| Waga | 170g |
| Maksymalna temperatura pracy | 60°C |
| Materiał podstawy grzejnika | Miedź niklowana |
| Chłodnica materiału | Acetal |
| znajomości | 7 x G1/4" (3 x wejście, 4 x wyjście) |
| Testowane ciśnieniowo | 0,8 bara |
| Numer zamówienia: | 1016218 |
| Nr producenta: | 12961 |
| EAN: | 4250197129619 |
| Waga: | 0,17 kg |
| Dostępne: | Wciąż dostępnych jest ponad 5 przedmiotów |
| Producent: | Alfacool |
| Wykonano w: | Chiny |
| Baza: | AMD AM3/AM3(+);AMD AM4;AMD AM5;Intel 115x;Intel 2066;Intel LGA 1200;Intel LGA 1700;Intel LGA 1851; |
| Wymiary (dł. x szer. x wys.): | 65 x 65 x 25,5 mm |
| Połączenie: | 7x G1/4" |
| Materiał płyty podstawy: | Miedź niklowana |
| Materiał pokrywy: | Włókno węglowe; |
Funktionale Cookies sind für die Funktionalität des Webshops unbedingt erforderlich. Diese Cookies ordnen Ihrem Browser eine eindeutige zufällige ID zu damit Ihr ungehindertes Einkaufserlebnis über mehrere Seitenaufrufe hinweg gewährleistet werden kann.
Marketing Cookies dienen dazu Werbeanzeigen auf der Webseite zielgerichtet und individuell über mehrere Seitenaufrufe und Browsersitzungen zu schalten.
Tracking Cookies helfen dem Shopbetreiber Informationen über das Verhalten von Nutzern auf ihrer Webseite zu sammeln und auszuwerten.
Diese Cookies werden genutzt zur Erhebung und Verarbeitung von Informationen über die Verwendung der Webseite von Nutzern, um anschließend Werbung und/oder Inhalte in anderen Zusammenhängen, in weiterer Folge zu personalisieren.
Service Cookies werden genutzt um dem Nutzer zusätzliche Angebote (z.B. Live Chats) auf der Webseite zur Verfügung zu stellen. Informationen, die über diese Service Cookies gewonnen werden, können möglicherweise auch zur Seitenanalyse weiterverarbeitet werden.