WAC Alphacool Eisbaer Pro ES (Solo) Pełna czerń
Na stanie – Gotowe do natychmiastowej wysyłki!
Płatność ratalna dostępna od 99 € do 5000 € wartości towarów
Ceny incl. VAT plus koszty wysyłki
Na stanie – Gotowe do natychmiastowej wysyłki!
Płatność ratalna dostępna od 99 € do 5000 € wartości towarów
Ceny incl. VAT plus koszty wysyłki
Alphacool Eisbaer Pro ES (Solo) oferuje znacznie większą powierzchnię chłodzącą niż zwykły Eisbaer. Został opracowany specjalnie dla wyjątkowo dużych układów DIE procesorów i całkowicie obejmuje procesory takie jak AMD Threadripper, ale także procesory AMD Ryzen. Eisbaer Pro został również zaprojektowany dla Intel Socket 3647, aby zapewnić najlepszą możliwą wydajność chłodzenia całego procesora. Eisbaer Pro to prawdziwie wszechstronny model. Możliwość rozbudowy, w pełni kompatybilny z komponentami do samodzielnego chłodzenia wodą i stanowi optymalne rozwiązanie dla najpotężniejszych procesorów na rynku.
chłodnica
Podstawa chłodnicy pokrywa cały obszar odpowiednich procesorów. Powierzchnia żeberek chłodzących ma wymiary około 55 x 42 mm i jest większa niż wszystkie znane rdzenie procesorów. Dzięki temu wszystkie gorące punkty procesora są bezpośrednio spłukiwane wodą i optymalnie chłodzone. Dzięki dołączonemu uchwytowi AM4 chłodzenie procesora AMD Ryzen jest dziecinnie proste. Żebra chłodzące mają grubość 0,4 mm i znajdują się w optymalnej odległości 0,4 mm od siebie. Na podstawie chłodnicy znajduje się łącznie 58 żeberek chłodzących. Podstawa chłodnicy ma tylko 3 mm grubości, co oznacza, że ciepło może przedostać się do wody i zostać rozproszone tak szybko, jak to możliwe.
pompa
W chłodnicy Eisbaer Pro ES (Solo) zastosowano bardzo kompaktową i małą pompę DC-LT 2. Oferuje wystarczającą moc, aby zintegrować dodatkowe komponenty, takie jak chłodnice wodne GPU lub grzejniki, z obwodem wodnym.
Użyteczne złącza
Zbyt duże przyłącza oznaczają, że portu napełniania nie można już używać. Dajemy następujące zalecenie:
- do 13.10 włącznie bez ograniczeń
- 16/10 tylko w wersji kątowej
- Nie należy stosować połączeń większych niż 16/10
Zgodność:
Intel: 1700 / 2011 / 2011-3 / 2066 / 3647 Wąski i kwadratowy / LGA 4189
AMD: TR4 / sTRX4 / SP3 / sWRX8 / AM4 / AM5
| Dane techniczne chłodnicy z pompą | |
| Dł. x szer. x wys | 64 x 79 x 54,3 mm |
| Materiał podstawy grzejnika | miedź niklowana |
| Materiał obudowy | Akryl |
| znajomości | 2x G1/4” (+ 1x przyłącze do napełniania G1/4”) |
| Typ pompy | DC-LT2 |
| Pompa prędkości | 2600 obr./min (+/- 10%) |
| Wysokość dostawy | 1 m |
| Maksymalny przepływ | 72 l/godz |
| Napięcie | 6–13,5 prądu stałego |
| Obecne zużycie | 3,2 W |
| Testowane ciśnieniowo | 0,8 bara |
| Maksymalna temperatura pracy | 60°C |
Note on application
Please use only in conjunction with clear transparent water cooling fluids. The particles and additives in Pastel liquids can clog and permanently damage water cooling products such as radiators, pumps, coolers and hoses. This can result in voiding the manufacturer's warranty as well.
| Numer zamówienia: | 1022876 |
| Nr producenta: | 13094 |
| EAN: | 4250197130943 |
| Waga: | 1,04 kg |
| Dostępne: | Wciąż dostępnych jest ponad 10 przedmiotów |
| Producent: | Alfacool |
| Wykonano w: | Chiny |
| Baza: | AMD AM4;AMD AM5;AMD SP3;AMD SP6;AMD sWRX8;AMD TR4;AMD TR5;Intel 2011(-3);Intel LGA 3647;Intel LGA 1700;Intel LGA 1851;Intel LGA 4189; |
| Wymiary (dł. x szer. x wys.): | 64 x 79 x 54,3 mm |
| Połączenie: | 2x G1/4” (+ 1x przyłącze do napełniania G1/4”) |
| Materiał płyty podstawy: | Miedź |
| Materiał pokrywy: | Akryl; |
Funktionale Cookies sind für die Funktionalität des Webshops unbedingt erforderlich. Diese Cookies ordnen Ihrem Browser eine eindeutige zufällige ID zu damit Ihr ungehindertes Einkaufserlebnis über mehrere Seitenaufrufe hinweg gewährleistet werden kann.
Marketing Cookies dienen dazu Werbeanzeigen auf der Webseite zielgerichtet und individuell über mehrere Seitenaufrufe und Browsersitzungen zu schalten.
Tracking Cookies helfen dem Shopbetreiber Informationen über das Verhalten von Nutzern auf ihrer Webseite zu sammeln und auszuwerten.
Diese Cookies werden genutzt zur Erhebung und Verarbeitung von Informationen über die Verwendung der Webseite von Nutzern, um anschließend Werbung und/oder Inhalte in anderen Zusammenhängen, in weiterer Folge zu personalisieren.
Service Cookies werden genutzt um dem Nutzer zusätzliche Angebote (z.B. Live Chats) auf der Webseite zur Verfügung zu stellen. Informationen, die über diese Service Cookies gewonnen werden, können möglicherweise auch zur Seitenanalyse weiterverarbeitet werden.