WAC Alphacool Core 1 LT Aurora akryl
Na stanie – Gotowe do natychmiastowej wysyłki!
Płatność ratalna dostępna od 99 € do 5000 € wartości towarów
Ceny incl. VAT plus koszty wysyłki
Na stanie – Gotowe do natychmiastowej wysyłki!
Płatność ratalna dostępna od 99 € do 5000 € wartości towarów
Ceny incl. VAT plus koszty wysyłki
Dzięki Core 1 LT Alphacool przedstawia lekką wersję sprawdzonej chłodnicy wodnej procesora Core 1. Umieszczony w plastikowej obudowie, Core 1 LT opiera się również na niezawodnym połączeniu technologii płyty strumieniowej 3D i technologii szczelin krzyżowych. Oznacza to, że jest w stanie niezawodnie odprowadzać ogromne ciepło odpadowe z najnowszych procesorów do komputerów stacjonarnych. Dzięki eleganckiemu wyglądowi bezproblemowo integruje się z każdym systemem chłodzenia wodą. W zestawie znajduje się również nowy system mocowania, który ułatwia instalację na procesorach Intel i AMD.
To, co najlepsze, stare i nowe
Alphacool łączy to, co najlepsze z obu światów, w serii chłodnic wodnych Core 1. Oprócz nowej płyty dyszowej 3D, Alphacool powraca do swoich korzeni, równomiernie rozprowadzając płyn chłodzący po zmienionej podstawie chłodnicy, wykorzystując sprawdzoną technologię krzyżowych szczelin. Wewnątrz chłodnicy oringi zapewniają precyzyjny przepływ wody i tym samym zapewniają efektywne chłodzenie. Niklowana miedziana podstawa chłodnicy została powiększona, aby zapewnić pełne pokrycie dużych procesorów.
Nowy system montażu
Zmieniono także system mocowania. W porównaniu do poprzednich modeli Alphacool wymaga mniej śrub. Najpierw płyta tylna (Intel) jest wstępnie zmontowana z czterema przekładkami. Następnie na procesor nakładana jest pasta termoprzewodząca. Następnie na chłodnicę procesora umieszcza się odpowiednią ramkę montażową i mocuje do elementów dystansowych czterema nakrętkami.
Podstawowy projekt
Funkcjonalny i elegancki design jest centralnym elementem serii Core Alphacool. Koncentrujemy się wyłącznie na wydajności chłodzenia za rozsądną cenę. Zaokrąglone rogi nadają całości doskonałego charakteru. Core 1 LT jest dostępny zarówno w niepodświetlanej, jak i przezroczystej wersji aRGB.
| Dane techniczne | |
| Wymiary (dł. x szer. x wys.) | 71,80 x 71,80 x 28,05 mm |
| Chłodnica materiału | miedź niklowana |
| Materiał obudowy | Akryl |
| Połączenia materiałowe | Akryl |
| znajomości | 2 x G1/4" |
| Grubość fińska | 0,4 mm |
| Odległość Finów | 0,4 mm |
| Testowane ciśnieniowo | 0,8 bara |
| Maksymalna temperatura pracy | 60°C |
| Waga | 250 gr |
| Kolor | przezroczysty/czarny |
Gwarancja: 5 lat
? Warunki gwarancji
Note on application
Please use only in conjunction with clear transparent water cooling fluids. The particles and additives in Pastel liquids can clog and permanently damage water cooling products such as radiators, pumps, coolers and hoses. This can result in voiding the manufacturer's warranty as well.
| Numer zamówienia: | 1025050 |
| Nr producenta: | 13886 |
| EAN: | 4250197138864 |
| Waga: | 0,674 kg |
| Dostępne: | Wciąż dostępnych jest ponad 50 przedmiotów |
| Producent: | Alfacool |
| Wykonano w: | Chiny |
| Baza: | AMD AM4;AMD AM5;Intel LGA 1700;Intel LGA 1851; |
| Wymiary (dł. x szer. x wys.): | 71,80 x 71,80 x 28,05 mm |
| Połączenie: | 2x G1/4" |
| Materiał płyty podstawy: | Miedź niklowana |
| Materiał pokrywy: | Akryl; |
Funktionale Cookies sind für die Funktionalität des Webshops unbedingt erforderlich. Diese Cookies ordnen Ihrem Browser eine eindeutige zufällige ID zu damit Ihr ungehindertes Einkaufserlebnis über mehrere Seitenaufrufe hinweg gewährleistet werden kann.
Marketing Cookies dienen dazu Werbeanzeigen auf der Webseite zielgerichtet und individuell über mehrere Seitenaufrufe und Browsersitzungen zu schalten.
Tracking Cookies helfen dem Shopbetreiber Informationen über das Verhalten von Nutzern auf ihrer Webseite zu sammeln und auszuwerten.
Diese Cookies werden genutzt zur Erhebung und Verarbeitung von Informationen über die Verwendung der Webseite von Nutzern, um anschließend Werbung und/oder Inhalte in anderen Zusammenhängen, in weiterer Folge zu personalisieren.
Service Cookies werden genutzt um dem Nutzer zusätzliche Angebote (z.B. Live Chats) auf der Webseite zur Verfügung zu stellen. Informationen, die über diese Service Cookies gewonnen werden, können möglicherweise auch zur Seitenanalyse weiterverarbeitet werden.