WAC Alphacool Core 1 Czarny
Na stanie – Gotowe do natychmiastowej wysyłki!
Płatność ratalna dostępna od 99 € do 5000 € wartości towarów
Ceny incl. VAT plus koszty wysyłki
Na stanie – Gotowe do natychmiastowej wysyłki!
Płatność ratalna dostępna od 99 € do 5000 € wartości towarów
Ceny incl. VAT plus koszty wysyłki
Alphacool przedstawia Core 1, nową generację chłodzenia wodnego procesora. Najnowsze procesory do komputerów stacjonarnych stają się coraz wydajniejsze, ale jednocześnie wytwarzają coraz więcej ciepła odpadowego. Core 1 niezawodnie rozwiązuje ten problem za pomocą całkowicie nowo opracowanej płyty strumieniowej 3D, która jest również stosowana w przemyśle. Chłodnica wodna procesora, wykonana w całości z metalu, nie tylko zachwyca eleganckim wyglądem, ale także posiada nowy system mocowania, który upraszcza instalację.
To, co najlepsze, stare i nowe
Alphacool łączy w sobie to, co najlepsze z obu światów, w modelu Core 1. Oprócz nowej płyty dyszowej 3D, Alphacool powraca do swoich korzeni, równomiernie rozprowadzając płyn chłodzący po zmienionej podstawie chłodnicy, wykorzystując sprawdzoną technologię krzyżowych szczelin. Wewnątrz chłodnicy oringi zapewniają precyzyjny przepływ wody i tym samym zapewniają efektywne chłodzenie. Obudowa Core 1 jest wyfrezowana z wysokiej jakości mosiężnego bloku i posiada niklowane złącza. Miedziana podstawa chłodnicy, która jest również niklowana, została powiększona, aby zapewnić pełne pokrycie dużych procesorów.
Nowy system montażu
Zmieniono także system mocowania. W porównaniu do poprzednich modeli Alphacool wymaga mniej śrub. Najpierw płyta tylna (Intel) jest wstępnie zmontowana z czterema przekładkami. Następnie na procesor nakładana jest pasta termoprzewodząca. Następnie na chłodnicę procesora umieszcza się odpowiednią ramkę montażową i mocuje do elementów dystansowych czterema nakrętkami.
Podstawowy projekt
Funkcjonalny i elegancki design jest centralnym elementem serii Core Alphacool. Niklowane przyłącza i subtelna linia konturów wyróżniają się szczególnie na tle wysokiej jakości mosiężnej obudowy. Zaokrąglone rogi nadają całości doskonałego charakteru. Core 1 jest dostępny w różnych wersjach kolorystycznych, a także w subtelnie podświetlonych modelach aRGB Aurora.
Zgodność:
AMD: AM4 / AM5
Intel: LGA1700
| Dane techniczne | |
| Wymiary (dł. x szer. x wys.) | 72 x 72 x 26,50 mm |
| Chłodnica materiału | miedź niklowana |
| Materiał obudowy | Mosiądz |
| Połączenia materiałowe | mosiądz niklowany |
| znajomości | 2 x G1/4" |
| Grubość fińska | 0,4 mm |
| Odległość Finów | 0,4 mm |
| Testowane ciśnieniowo | 0,8 bara |
| Maksymalna temperatura pracy | 60°C |
| Waga | 540g |
| Kolor | czarny |
Gwarancja: 5 lat
? Warunki gwarancji
Note on application
Please use only in conjunction with clear transparent water cooling fluids. The particles and additives in Pastel liquids can clog and permanently damage water cooling products such as radiators, pumps, coolers and hoses. This can result in voiding the manufacturer's warranty as well.
| Numer zamówienia: | 1023311 |
| Nr producenta: | 13443 |
| EAN: | 4250197134439 |
| Waga: | 0,97 kg |
| Dostępne: | Wciąż dostępnych jest ponad 100 przedmiotów |
| Producent: | Alfacool |
| Wykonano w: | Chiny |
| Baza: | AMD AM4;AMD AM5;Intel LGA 1700;Intel LGA 1851; |
| Wymiary (dł. x szer. x wys.): | 72 x 72 x 26,50 mm |
| Połączenie: | 2x G1/4" |
| Materiał płyty podstawy: | Miedź niklowana |
| Materiał pokrywy: | Mosiądz; |
Funktionale Cookies sind für die Funktionalität des Webshops unbedingt erforderlich. Diese Cookies ordnen Ihrem Browser eine eindeutige zufällige ID zu damit Ihr ungehindertes Einkaufserlebnis über mehrere Seitenaufrufe hinweg gewährleistet werden kann.
Marketing Cookies dienen dazu Werbeanzeigen auf der Webseite zielgerichtet und individuell über mehrere Seitenaufrufe und Browsersitzungen zu schalten.
Tracking Cookies helfen dem Shopbetreiber Informationen über das Verhalten von Nutzern auf ihrer Webseite zu sammeln und auszuwerten.
Diese Cookies werden genutzt zur Erhebung und Verarbeitung von Informationen über die Verwendung der Webseite von Nutzern, um anschließend Werbung und/oder Inhalte in anderen Zusammenhängen, in weiterer Folge zu personalisieren.
Service Cookies werden genutzt um dem Nutzer zusätzliche Angebote (z.B. Live Chats) auf der Webseite zur Verfügung zu stellen. Informationen, die über diese Service Cookies gewonnen werden, können möglicherweise auch zur Seitenanalyse weiterverarbeitet werden.