Procesor WAC Alphacool Eisblock XPX - głęboka czerń
Na stanie – Gotowe do natychmiastowej wysyłki!
Płatność ratalna dostępna od 99 € do 5000 € wartości towarów
Ceny incl. VAT plus koszty wysyłki
Blok lodowy Alphacool XPX to najnowsza generacja chłodnic wodnych procesora, która oferuje nie tylko wyjątkową wydajność chłodzenia, ale także wiele opcji dostosowywania chłodnicy. Uchwyt montażowy, aluminiową pokrywę i logo można wymienić na wersje w innych kolorach.
Przegląd najważniejszych wydarzeń
- Najwyższa wydajność chłodzenia
- Elegancka aluminiowa pokrywa
- Indywidualne możliwości projektowania optyki
- Opatentowany system „rampy” zwiększający wydajność
Chłodnica Alphacool Eisblock XPX to najnowsze osiągnięcie w dziedzinie chłodnic procesorów firmy Alphacool. Wydajność chłodnicy XPX została znacznie zwiększona w porównaniu do jej poprzednika NexXxoS XP3. Było to możliwe tylko dzięki temu, że Alphacool opracował od podstaw chłodnicę Eisblock XPX. Z jednej strony dopracowano konstrukcję płetwy do 0,2 mm, a liczbę lameli zwiększono do 81. Dzięki temu uzyskano znacznie większą powierzchnię chłodzącą, przez którą może przepływać woda. Aby zapewnić równomierne rozprowadzanie wody na żebrach, firma Alphacool opracowała opatentowaną „rampę”. Oznacza to, że podczas spływania wody na żebra chłodzące nie powstają wiry, co zapewnia nierównomierne rozłożenie ilości wody na żebrach chłodzących. Dodatkowo Alphacool wykorzystuje podwójny dystrybutor co zapewnia niższy opór. Wraz z rampą ciśnienie pompy nie odgrywa już istotnej roli w wydajności chłodnicy. Oznacza to, że możesz zmniejszyć wydajność pompy i pracować jeszcze ciszej, bez utraty wydajności chłodzenia.
Powierzchnia bazowa XPX Eisblock została również zoptymalizowana pod kątem procesorów z dużym DIE, ponieważ powierzchnia chłodząca, po której faktycznie przepływa woda, została powiększona do 34 x 32 mm, dzięki czemu nawet duże 10-rdzeniowe procesory nie stanowią już problemu. uchwyt również został dostosowany i uproszczony. Oznacza to, że można łatwo wyprodukować nowe zamki dla każdego typu podstawy i, jeśli zajdzie taka potrzeba, dostarczyć je później. Aluminiowe ramy są również dostępne w tym samym kolorze, co sama chłodnica. Alphacool spodoba się także miłośnikom indywidualnego designu, gdyż aluminiową obudowę osłaniającą całą chłodnicę można wymienić na inne modele w innej kolorystyce. Zestaw montażowy można również dostosować pod względem kolorystycznym. Do podświetlanego logo Alphacool oferowane są alternatywne wstawki w alternatywnych kolorach.
Oznacza to, że każdy klient może złożyć chłodzenie odpowiadające jego życzeniom pod względem koloru, a także mieć jedną, jeśli nie najpotężniejszą chłodnicę procesora na rynku.
Intel: 775/1056/1155/1150/1151/1200/1700/2011/2011-3/2066
AMD: AM2 / AM2+ / AM3 / AM3+ / FM1 / FM2 / FM2+ / AM4 / AM5
| Dane techniczne | |
| Wymiary | 65x65x30mm |
| Kolor | Czarny, piaskowany |
| Waga | 461g |
| Maksymalna temperatura pracy | 60°C |
| Materiał podstawy grzejnika | Miedź niklowana |
| Chłodnica materiału | Aluminium / Acetal |
| znajomości | 2 x G1/4" |
| Testowane ciśnieniowo | 0,8 bara |
Note on application
Please use only in conjunction with clear transparent water cooling fluids. The particles and additives in Pastel liquids can clog and permanently damage water cooling products such as radiators, pumps, coolers and hoses. This can result in voiding the manufacturer's warranty as well.
| Numer zamówienia: | 1013308 |
| Nr producenta: | 12565 |
| EAN: | 4250197125659 |
| Waga: | 0,461 kg |
| Dostępne: | Wciąż dostępnych jest ponad 25 pozycji |
| Producent: | Alfacool |
| Wykonano w: | Chiny |
| Baza: | AMD AM3/AM3(+);AMD AM4;AMD AM5;Intel 115x;Intel 2066;Intel LGA 1200;Intel LGA 1700;Intel LGA 1851; |
| Wymiary (dł. x szer. x wys.): | 65x65x30mm |
| Połączenie: | 2x G1/4" |
| Materiał płyty podstawy: | Miedź |
| Materiał pokrywy: | Acetal;Aluminium; |
Dalsze linki
Marienberger Str. 1
38122 Braunschweig Deutschland
info@alphacool.com
0531 28874 0
Marienberger Str. 1
38122 Braunschweig Deutschland
info@alphacool.com
0531 28874 0
Sehr guter und Preisgünstiger Kühler
Habe mir diesen Kühler für mein Wassergekühlten ITX Build gekauft.
Wichtig dabei war mir, wenig bis kein RGB und die Änderung von IN und OUT des Kühlers, da bei mir die Flussrichtung umgedreht ist. Sprich erst Grafikkarte und dann CPU. Dies ging recht einfac, einfach den Plastikdeckel abziehen und umdrehen und schon hat man IN und OUT gedreht. Auch an sich ist die Kühlleistung des Kühlers sehr gut und kann ich jeden empfehlen.
Podobne artykuły