Bloki wodne WAC EK EK-Quantum Momentum Aorus Z490 Master akryl D-RGB EOL
Na stanie – Gotowe do natychmiastowej wysyłki!
Płatność ratalna dostępna od 99 € do 5000 € wartości towarów
Na stanie – Gotowe do natychmiastowej wysyłki!
Płatność ratalna dostępna od 99 € do 5000 € wartości towarów
EK-Quantum Momentum Aorus Z490 Master D-RGB to nowy monoblok Quantum Line zaprojektowany specjalnie dla płyty głównej Gigabyte Aorus Z490 Master. Wierzch monobloku wykonany jest ze szkła akrylowego, a zintegrowane adresowalne oświetlenie D-RGB doskonale stawia blok w centrum uwagi.
W oparciu o serię EK Momentum, chłodnica procesora została dodatkowo zoptymalizowana pod względem wydajności i optymalnego przepływu chłodziwa. Płyta chłodząca wykonana jest z niklowanej miedzi i zachwyca gęstą strukturą mikrożeber. Dzięki fabrycznie zamontowanym wkręcanym elementom dystansowym wykonanym z niklowanego mosiądzu, możliwy jest łatwy montaż.
Dołączona podkładka termiczna jest stosowana w modułach regulatora napięcia w celu poprawy stabilności i wydajności oraz przedłużenia żywotności płyty głównej.
Blok jest wyposażony w 3-pinową adresowalną taśmę LED D-RGB 5 V, która jest kompatybilna z 3-pinowymi złączami 5 V D_LED (adresowalna taśma LED) urządzenia Aorus Z490 Master. Ten produkt jest również kompatybilny z kontrolerami D-RGB obsługującymi piny: +5V, D, zablokowane, uziemienie. Strzałka na 3-pinowym złączu LED musi pokrywać się ze znakiem +5V na D_LED (adresowalne paski LED).
Dane techniczne
W załączeniu:
| Numer zamówienia: | 1020613 |
| Nr producenta: | 3831109828526 |
| EAN: | 3831109828526 |
| Waga: | 0,83 kg |
| Dostępne: | Obecnie dostępnych jest 3 - Więcej w drodze |
| Producent: | Bloki wodne EK |
| Wykonano w: | Chiny |
| Baza: | Intel LGA 1200; |
| Wymiary (dł. x szer. x wys.): | 122,1 x 121,2 x 26,15 mm |
| Połączenie: | 2x G1/4" |
| Materiał płyty podstawy: | Miedź niklowana |
| Materiał pokrywy: | Akryl; |
Funktionale Cookies sind für die Funktionalität des Webshops unbedingt erforderlich. Diese Cookies ordnen Ihrem Browser eine eindeutige zufällige ID zu damit Ihr ungehindertes Einkaufserlebnis über mehrere Seitenaufrufe hinweg gewährleistet werden kann.
Marketing Cookies dienen dazu Werbeanzeigen auf der Webseite zielgerichtet und individuell über mehrere Seitenaufrufe und Browsersitzungen zu schalten.
Tracking Cookies helfen dem Shopbetreiber Informationen über das Verhalten von Nutzern auf ihrer Webseite zu sammeln und auszuwerten.
Diese Cookies werden genutzt zur Erhebung und Verarbeitung von Informationen über die Verwendung der Webseite von Nutzern, um anschließend Werbung und/oder Inhalte in anderen Zusammenhängen, in weiterer Folge zu personalisieren.
Service Cookies werden genutzt um dem Nutzer zusätzliche Angebote (z.B. Live Chats) auf der Webseite zur Verfügung zu stellen. Informationen, die über diese Service Cookies gewonnen werden, können möglicherweise auch zur Seitenanalyse weiterverarbeitet werden.