Acetal WAC Alphacool Core XP³
Na stanie – Gotowe do natychmiastowej wysyłki!
Płatność ratalna dostępna od 99 € do 5000 € wartości towarów
Ceny incl. VAT plus koszty wysyłki
Na stanie – Gotowe do natychmiastowej wysyłki!
Płatność ratalna dostępna od 99 € do 5000 € wartości towarów
Ceny incl. VAT plus koszty wysyłki
Dzięki Alphacool Core XP3 Acetal otrzymujesz bardzo kompaktową chłodnicę wodną procesora dla wszystkich popularnych gniazd głównych firm AMD i Intel. Oferuje typowo wysoką jakość Alphacool w połączeniu z doskonałą wydajnością w przystępnej cenie.
Wysoka wydajność chłodzenia dzięki zoptymalizowanej podstawie chłodnicy
Podstawa chłodnicy z niklowanej miedzi ma powierzchnię 56 x 56 mm z konstrukcją krzyżową i pinami o grubości zaledwie 0,4 x 0,4 mm, przez które może przepływać woda. Dzięki wyjątkowo dużej powierzchni chłodzącej, woda może skutecznie absorbować i odprowadzać ciepło z podstawy grzejnika. Obszar pinów wynosi około 27,6 x 37,6 mm. Oznacza to, że wszystkie popularne procesory są starannie osłonięte, co zapewnia wysoką wydajność chłodzenia. Specjalnie dla tej chłodnicy opracowano nową, wieloszczelinową płytkę dyszową, aby uzyskać idealną interakcję pomiędzy przepływem wody a przepływem na płycie podstawy. Tylko interakcja tych wszystkich małych rzeczy umożliwia maksymalną wydajność.
Szybki montaż
Ramkę mocującą można po prostu umieścić nad chłodnicą procesora. Można na nim wstępnie zamontować wszystkie śruby mocujące. Następnie przykręca się chłodnicę za pomocą śrub montażowych, które wkłada się od tyłu nad tylną ściankę. Aby instalacja była zrozumiała i łatwa, dołączono dobrze ilustrowane instrukcje z dużą grafiką renderowania.
| Dane techniczne | |
| Dł. x szer. x wys | 73 x 63 x 21 mm |
| Waga | 113g |
| Maksymalna temperatura pracy | 60°C |
| Materiał podstawy grzejnika | Miedź niklowana |
| Chłodnica materiału | Acetal |
| znajomości | 2 x G1/4" |
Note on application
Please use only in conjunction with clear transparent water cooling fluids. The particles and additives in Pastel liquids can clog and permanently damage water cooling products such as radiators, pumps, coolers and hoses. This can result in voiding the manufacturer's warranty as well.
| Numer zamówienia: | 1022354 |
| Nr producenta: | 13058 |
| EAN: | 4250197130585 |
| Waga: | 0,54 kg |
| Dostępne: | Wciąż dostępnych jest ponad 25 pozycji |
| Producent: | Alfacool |
| Wykonano w: | Chiny |
| Baza: | AMD AM3/AM3(+);AMD AM4;AMD AM5;Intel 115x;Intel 2011(-3);Intel LGA 1200;Intel LGA 1700;Intel LGA 1851; |
| Wymiary (dł. x szer. x wys.): | 73 x 63 x 21 mm |
| Połączenie: | 2x G1/4" |
| Materiał płyty podstawy: | Miedź |
| Materiał pokrywy: | Acetal; |
Funktionale Cookies sind für die Funktionalität des Webshops unbedingt erforderlich. Diese Cookies ordnen Ihrem Browser eine eindeutige zufällige ID zu damit Ihr ungehindertes Einkaufserlebnis über mehrere Seitenaufrufe hinweg gewährleistet werden kann.
Marketing Cookies dienen dazu Werbeanzeigen auf der Webseite zielgerichtet und individuell über mehrere Seitenaufrufe und Browsersitzungen zu schalten.
Tracking Cookies helfen dem Shopbetreiber Informationen über das Verhalten von Nutzern auf ihrer Webseite zu sammeln und auszuwerten.
Diese Cookies werden genutzt zur Erhebung und Verarbeitung von Informationen über die Verwendung der Webseite von Nutzern, um anschließend Werbung und/oder Inhalte in anderen Zusammenhängen, in weiterer Folge zu personalisieren.
Service Cookies werden genutzt um dem Nutzer zusätzliche Angebote (z.B. Live Chats) auf der Webseite zur Verfügung zu stellen. Informationen, die über diese Service Cookies gewonnen werden, können möglicherweise auch zur Seitenanalyse weiterverarbeitet werden.