WAC EK Waterblokken EK-Quantum Momentum Aorus Z490 Master Acryl D-RGB EOL
Op voorraad – Klaar voor onmiddellijke verzending!
Termijnbetalingen mogelijk tussen € 99 en € 5000 aan goederen
Op voorraad – Klaar voor onmiddellijke verzending!
Termijnbetalingen mogelijk tussen € 99 en € 5000 aan goederen
De EK-Quantum Momentum Aorus Z490 Master D-RGB is het nieuwe Quantum Line monoblock speciaal ontworpen voor het Gigabyte Aorus Z490 Master moederbord. De bovenkant van het monoblock is gemaakt van acrylglas en de geïntegreerde adresseerbare D-RGB verlichting zet het blok perfect in de spotlight.
Gebaseerd op de EK Momentum-serie is de CPU-koeler verder geoptimaliseerd qua prestaties en optimale koelvloeistofstroom. De koelplaat is gemaakt van vernikkeld koper en maakt indruk door zijn dichte microribstructuur. Dankzij de vooraf geïnstalleerde inschroefafstandhouders van vernikkeld messing is een eenvoudige installatie mogelijk.
Het meegeleverde thermische pad wordt gebruikt op spanningsregelaarmodules om de stabiliteit en prestaties te verbeteren en de levensduur van het moederbord te verlengen.
Het blok is uitgerust met een 3-pins 5V adresseerbare D-RGB LED-strip die compatibel is met de 3-pins 5V D_LED (adresseerbare LED-strip) headers van de Aorus Z490 Master. Dit product is ook compatibel met D-RGB-controllers die pinout ondersteunen: +5V, D, geblokkeerd, aarde. De pijlmarkering op de 3-pins LED-connector moet uitgelijnd zijn met de +5V-markering op de D_LED (adresseerbare LED-strips).
Technische data
Ingesloten:
| Productnr.: | 1020613 |
| Fabrikantnr: | 3831109828526 |
| EAN: | 3831109828526 |
| Gewicht: | 0,83 kg |
| Beschikbaar: | Currently there are 3 available - More is on the way |
| Fabrikant: | EK-waterblokken |
| Gemaakt in: | China |
| Baseren: | Intel LGA 1200; |
| Afmetingen (L x B x H: | 122,1 x 121,2 x 26,15 mm |
| Verbinding: | 2x G1/4" |
| Materiaal bodemplaat: | Vernikkeld koper |
| Materiaal deksel: | Acryl; |
Funktionale Cookies sind für die Funktionalität des Webshops unbedingt erforderlich. Diese Cookies ordnen Ihrem Browser eine eindeutige zufällige ID zu damit Ihr ungehindertes Einkaufserlebnis über mehrere Seitenaufrufe hinweg gewährleistet werden kann.
Marketing Cookies dienen dazu Werbeanzeigen auf der Webseite zielgerichtet und individuell über mehrere Seitenaufrufe und Browsersitzungen zu schalten.
Tracking Cookies helfen dem Shopbetreiber Informationen über das Verhalten von Nutzern auf ihrer Webseite zu sammeln und auszuwerten.
Diese Cookies werden genutzt zur Erhebung und Verarbeitung von Informationen über die Verwendung der Webseite von Nutzern, um anschließend Werbung und/oder Inhalte in anderen Zusammenhängen, in weiterer Folge zu personalisieren.
Service Cookies werden genutzt um dem Nutzer zusätzliche Angebote (z.B. Live Chats) auf der Webseite zur Verfügung zu stellen. Informationen, die über diese Service Cookies gewonnen werden, können möglicherweise auch zur Seitenanalyse weiterverarbeitet werden.