WAC Alphacool Eisblock XPX Pro Aurora Light - acryl
Op voorraad – Klaar voor onmiddellijke verzending!
Termijnbetalingen mogelijk tussen € 99 en € 5000 aan goederen
Prijzen incl. btw excl. verzendingskosten
Op voorraad – Klaar voor onmiddellijke verzending!
Termijnbetalingen mogelijk tussen € 99 en € 5000 aan goederen
Prijzen incl. btw excl. verzendingskosten
De Alphacool XPX Aurora Pro Light is het kleine zusje van de XPX Pro CPU-waterkoeler. Het biedt een strakker ontwerp, maar ziet af van het opritsysteem van de XPX Pro-modellen. Hierdoor is het zicht op de waterkanalen geëlimineerd, waardoor een veel duidelijker zicht op de koelvloeistof ontstaat. De koeler is, net als de andere XPX Pro-modellen, specifiek geoptimaliseerd voor de AMD Threadripper-, Intel LGA 3647- en 2011/2066-processors.
Hoe wordt de CPU-koeler verlicht?
Zoals bij alle nieuwe Eisblock CPU-waterkoelers vertrouwt Alphacool op een geïntegreerde aRGB-oplossing. Onder het zwarte frame zijn 14 Digitale RGB LED’s gemonteerd, die rondom de gehele koeler lopen. Elk van deze 5V aRGB-LED's kan afzonderlijk worden aangestuurd. Dit betekent dat alle bekende effecten mogelijk zijn, afhankelijk van de gekozen controller. Elke LED kan afzonderlijk worden aangestuurd. Bij Alphacool zijn passende controllers verkrijgbaar, maar veel moederborden bieden ook een 3-polige 5V aRGB-aansluiting waarmee de LED's van de Eisblock Aurora Pro Light aangestuurd kunnen worden. De kabel eindigt in een 3-polige JST-connector met een geïntegreerde Y-adapter zodat andere Alphacool-componenten direct kunnen worden geïntegreerd. Een bijbehorende 3-polige JST naar 3-polige V-adapter wordt meegeleverd.
Extreem krachtig
De koelerbasis is speciaal geoptimaliseerd voor de grote processorkernen. In totaal lopen er 147 koelribben over een oppervlak van circa 42 x 58,6 mm. Ter vergelijking: een Alphacool Eisblock XPX Aurora heeft slechts 81 koelribben nodig om de processorkern van een normale CPU volledig af te dekken. Beide koelers gebruiken hetzelfde type vin met een dikte van slechts 0,2 mm. Dit feit laat duidelijk zien hoe ver Alphacool is gegaan om de best mogelijke prestaties te bieden. De gehele radiatorbasis is uiteraard gemaakt van vernikkeld koper en niet van aluminium. Zoals bekend is de thermische geleidbaarheid van koper bijna tweemaal zo hoog als die van aluminium.
Is montage moeilijk?
Montage is kinderspel. Je verwijdert de beschermfolie van de onderkant van de koeler, brengt een deel van de meegeleverde koelpasta aan op de CPU en zet vervolgens de koeler erop. Afhankelijk van de basis worden de montageschroeven vóór of achteraf vastgeschroefd. Voor de montage is geen gereedschap nodig. Alphacool vertrouwt op kartelschroeven die een snelle en eenvoudige installatie mogelijk maken.
| Technische gegevens koeler | |
| BxDxH | 63,8x79x22,5mm |
| Netto gewicht | 205g |
| Maximale werktemperatuur | 60°C |
| Materiaal koeler | Vernikkeld koper |
| Materiaal deksel | POM duidelijk |
| Dikke koelvinnen | 0,2 mm |
| verbindingen | 2xG1/4" |
| Digitale RGB-stroomaansluiting | Digitale RGB-LED's 3-pins JST (met geïntegreerde Y-splitter) |
| Druk getest | 0,8 bar |
| Certificaten | CE, FC, ROHS |
Note on application
Please use only in conjunction with clear transparent water cooling fluids. The particles and additives in Pastel liquids can clog and permanently damage water cooling products such as radiators, pumps, coolers and hoses. This can result in voiding the manufacturer's warranty as well.
| Productnr.: | 1019135 |
| Fabrikantnr: | 12981 |
| EAN: | 4250197129817 |
| Gewicht: | 0,72 kg |
| Beschikbaar: | Er zijn nog meer dan 25 artikelen beschikbaar |
| Fabrikant: | Alfakoel |
| Gemaakt in: | China |
| Baseren: | AMD AM4;AMD AM5;AMD SP3;AMD sWRX8;AMD TR4;AMD TR5;Intel 2011(-3);Intel 2066;Intel LGA 3647;Intel LGA 4677;Intel LGA 1700;Intel LGA 1851;Intel LGA 4189; |
| Afmetingen (L x B x H: | 63,8 x 79 x 22,5 mm |
| Verbinding: | 2x G1/4" |
| Materiaal bodemplaat: | Vernikkeld koper |
| Materiaal deksel: | Acryl; |
Funktionale Cookies sind für die Funktionalität des Webshops unbedingt erforderlich. Diese Cookies ordnen Ihrem Browser eine eindeutige zufällige ID zu damit Ihr ungehindertes Einkaufserlebnis über mehrere Seitenaufrufe hinweg gewährleistet werden kann.
Marketing Cookies dienen dazu Werbeanzeigen auf der Webseite zielgerichtet und individuell über mehrere Seitenaufrufe und Browsersitzungen zu schalten.
Tracking Cookies helfen dem Shopbetreiber Informationen über das Verhalten von Nutzern auf ihrer Webseite zu sammeln und auszuwerten.
Diese Cookies werden genutzt zur Erhebung und Verarbeitung von Informationen über die Verwendung der Webseite von Nutzern, um anschließend Werbung und/oder Inhalte in anderen Zusammenhängen, in weiterer Folge zu personalisieren.
Service Cookies werden genutzt um dem Nutzer zusätzliche Angebote (z.B. Live Chats) auf der Webseite zur Verfügung zu stellen. Informationen, die über diese Service Cookies gewonnen werden, können möglicherweise auch zur Seitenanalyse weiterverarbeitet werden.