WAC Alphacool Eisblock XPX Pro 1U
Op voorraad – Klaar voor onmiddellijke verzending!
Termijnbetalingen mogelijk tussen € 99 en € 5000 aan goederen
Prijzen incl. btw excl. verzendingskosten
Op voorraad – Klaar voor onmiddellijke verzending!
Termijnbetalingen mogelijk tussen € 99 en € 5000 aan goederen
Prijzen incl. btw excl. verzendingskosten
De Alphacool Eisblock XPX Pro is de nieuwste generatie CPU-waterkoelers en biedt u uitstekende koelprestaties in uw systeem.
Geoptimaliseerde stroom
De Alphacool Eisblock XPX Pro heeft een maximaal koeloppervlak waardoor het water volledig over alle CPU-cores kan stromen. Dit betekent dat zelfs grote server-CPU's geen probleem meer vormen.
Individueel
Dankzij de drie ingangen en vijf G1/4 uitgangen biedt de Eisblock XPX Pro je veelzijdige aansluitmogelijkheden in vrijwel alle richtingen. Dankzij de verschillende sockets die Alphacool bij iedere Eisblock meelevert, is de Eisblock XPX Pro compatibel met Intel LGA 2066, Intel LGA 3647 Narrow en AMD TR4/SP3. Selecteer eenvoudig uw houder en klik deze in elkaar.
Past precies
De Alphacool XPX Pro CPU-koeler is geschikt voor alle H1 (Engelse U1) behuizingen. Bovendien geeft het extreem platte ontwerp u de vrijheid die u nodig heeft in uw systeem.
| Technische data | |
| Dimensies | 79 x 63,8 x 25,5 mm |
| Gewicht | 205g |
| Maximale werktemperatuur | 60°C |
| Materiaal radiateurbasis | Vernikkeld koper |
| Materiaal koeler | nylon |
| verbindingen | 3 x G1/4" (IN); 5x G1/4" (UIT) |
| Druk getest | 0,8bar |
| Productnr.: | 1015815 |
| Fabrikantnr: | 12936 |
| EAN: | 4250197129367 |
| Gewicht: | 0,9 kg |
| Beschikbaar: | Er zijn nog meer dan 50 artikelen beschikbaar |
| Fabrikant: | Alfakoel |
| Gemaakt in: | China |
| Baseren: | AMD AM4;AMD AM5;AMD SP3;AMD SP6;AMD sWRX8;AMD TR4;AMD TR5;Intel 2011(-3);Intel 2066;Intel LGA 3647;Intel LGA 4677;Intel LGA 1700;Intel LGA 1851;Intel LGA 4189; |
| Afmetingen (L x B x H: | 79 x 63,8 x 25,5 mm |
| Verbinding: | 8x G1/4" |
| Materiaal bodemplaat: | Vernikkeld koper |
| Materiaal deksel: | Koolstofvezel; |
Funktionale Cookies sind für die Funktionalität des Webshops unbedingt erforderlich. Diese Cookies ordnen Ihrem Browser eine eindeutige zufällige ID zu damit Ihr ungehindertes Einkaufserlebnis über mehrere Seitenaufrufe hinweg gewährleistet werden kann.
Marketing Cookies dienen dazu Werbeanzeigen auf der Webseite zielgerichtet und individuell über mehrere Seitenaufrufe und Browsersitzungen zu schalten.
Tracking Cookies helfen dem Shopbetreiber Informationen über das Verhalten von Nutzern auf ihrer Webseite zu sammeln und auszuwerten.
Diese Cookies werden genutzt zur Erhebung und Verarbeitung von Informationen über die Verwendung der Webseite von Nutzern, um anschließend Werbung und/oder Inhalte in anderen Zusammenhängen, in weiterer Folge zu personalisieren.
Service Cookies werden genutzt um dem Nutzer zusätzliche Angebote (z.B. Live Chats) auf der Webseite zur Verfügung zu stellen. Informationen, die über diese Service Cookies gewonnen werden, können möglicherweise auch zur Seitenanalyse weiterverarbeitet werden.