WAC Alphacool Eisbaer Pro ES (Solo) Volledig zwart
Op voorraad – Klaar voor onmiddellijke verzending!
Termijnbetalingen mogelijk tussen € 99 en € 5000 aan goederen
Prijzen incl. btw excl. verzendingskosten
Op voorraad – Klaar voor onmiddellijke verzending!
Termijnbetalingen mogelijk tussen € 99 en € 5000 aan goederen
Prijzen incl. btw excl. verzendingskosten
De Alphacool Eisbaer Pro ES (Solo) biedt een aanzienlijk groter koeloppervlak dan de normale Eisbaer. Het is speciaal ontwikkeld voor extreem grote CPU-DI's en dekt volledig processors zoals de AMD Threadripper maar ook de AMD Ryzen CPU's. De Eisbaer Pro is ook ontworpen voor de Intel Socket 3647 om de best mogelijke koelprestaties voor de hele CPU te garanderen. De Eisbaer Pro is een echte alleskunner. Uitbreidbaar, volledig compatibel met doe-het-zelf-waterkoelingscomponenten en is de optimale oplossing voor de krachtigste processors op de markt.
koeler
De koelerbasis bestrijkt het gehele oppervlak van de betreffende processors. Het oppervlak van de koelribben meet zo'n 55 x 42 mm en is groter dan alle bekende processorkernen. Dit zorgt ervoor dat alle hotspots van een CPU direct worden doorgespoeld met water en optimaal worden gekoeld. Met de meegeleverde AM4 houder is het koelen van een AMD Ryzen processor kinderspel. De koelribben zijn 0,4 mm dik en bevinden zich op een optimale afstand van 0,4 mm van elkaar. Er bevinden zich in totaal 58 koelribben op de radiateurbasis. De koelbodem is slechts 3 mm dik, waardoor de warmte het water kan bereiken en zo snel mogelijk kan worden afgevoerd.
pomp
De Eisbaer Pro ES (Solo) koeler maakt gebruik van de zeer compacte en kleine DC-LT 2 pomp. Het biedt voldoende vermogen om extra componenten zoals GPU-waterkoelers of radiatoren in het watercircuit te integreren.
Bruikbare connectoren
Te grote aansluitingen zorgen ervoor dat de vulpoort niet meer gebruikt kan worden. Wij geven de volgende aanbeveling:
- tot en met 13/10 zonder beperkingen
- 16/10 alleen in haakse uitvoering
- Verbindingen groter dan 16/10 mogen niet worden gebruikt
Compatibiliteit:
Intel: 1700 / 2011 / 2011-3 / 2066 / 3647 Smal en vierkant / LGA 4189
AMD: TR4 / sTRX4 / SP3 / sWRX8 / AM4 / AM5
| Technische gegevens koeler met pomp | |
| L x B x H | 64 x 79 x 54,3 mm |
| Materiaal radiateurbasis | vernikkeld koper |
| Materiaal behuizing | Acryl |
| verbindingen | 2x G1/4“ (+ 1x Vulpoort G1/4”) |
| Pomptype | DC-LT2 |
| Snelheid pomp | 2600 tpm (+/- 10%) |
| Leveringshoogte | 1 m |
| Maximale stroom | 72 l/u |
| Spanning | 6-13,5 VDC |
| Huidige consumptie | 3,2 W |
| Druk getest | 0,8 bar |
| Maximale werktemperatuur | 60°C |
Note on application
Please use only in conjunction with clear transparent water cooling fluids. The particles and additives in Pastel liquids can clog and permanently damage water cooling products such as radiators, pumps, coolers and hoses. This can result in voiding the manufacturer's warranty as well.
| Productnr.: | 1022876 |
| Fabrikantnr: | 13094 |
| EAN: | 4250197130943 |
| Gewicht: | 1,04 kg |
| Beschikbaar: | Er zijn nog steeds meer dan 10 artikelen beschikbaar |
| Fabrikant: | Alfakoel |
| Gemaakt in: | China |
| Baseren: | AMD AM4;AMD AM5;AMD SP3;AMD SP6;AMD sWRX8;AMD TR4;AMD TR5;Intel 2011(-3);Intel LGA 3647;Intel LGA 1700;Intel LGA 1851;Intel LGA 4189; |
| Afmetingen (L x B x H: | 64 x 79 x 54,3 mm |
| Verbinding: | 2x G1/4“ (+ 1x Vulpoort G1/4”) |
| Materiaal bodemplaat: | Koper |
| Materiaal deksel: | Acryl; |
Funktionale Cookies sind für die Funktionalität des Webshops unbedingt erforderlich. Diese Cookies ordnen Ihrem Browser eine eindeutige zufällige ID zu damit Ihr ungehindertes Einkaufserlebnis über mehrere Seitenaufrufe hinweg gewährleistet werden kann.
Marketing Cookies dienen dazu Werbeanzeigen auf der Webseite zielgerichtet und individuell über mehrere Seitenaufrufe und Browsersitzungen zu schalten.
Tracking Cookies helfen dem Shopbetreiber Informationen über das Verhalten von Nutzern auf ihrer Webseite zu sammeln und auszuwerten.
Diese Cookies werden genutzt zur Erhebung und Verarbeitung von Informationen über die Verwendung der Webseite von Nutzern, um anschließend Werbung und/oder Inhalte in anderen Zusammenhängen, in weiterer Folge zu personalisieren.
Service Cookies werden genutzt um dem Nutzer zusätzliche Angebote (z.B. Live Chats) auf der Webseite zur Verfügung zu stellen. Informationen, die über diese Service Cookies gewonnen werden, können möglicherweise auch zur Seitenanalyse weiterverarbeitet werden.