WAC Alphacool Eisbaer LT (Solo) - Zwart PHT EOL
Op voorraad – Klaar voor onmiddellijke verzending!
Termijnbetalingen mogelijk tussen € 99 en € 5000 aan goederen
Prijzen incl. btw excl. verzendingskosten
De populaire Eisbaer LT als AiO-waterkoelingsvariant is nu ook verkrijgbaar in de solo-versie. Dit geeft u de mogelijkheid om uw eigen AiO-oplossing naar wens te ontwerpen. Omdat alle aansluitingen gebruik maken van de G1/4" schroefdraad, bekend uit de custom waterkoeling sector. Dit is het gebruikelijke formaat van bijna alle waterkoelingsaansluitingen. Ook kun je zelf bepalen welke slangen en radiatoren je wilt gebruiken. Niets staat dus uw eigen ontwerpideeën in de weg.
De basis van de Eisbaer LT Solo is de bekende en populaire DC-LT 2 2600 Ceramic pomp, die ook los verkrijgbaar is. Het is speciaal ontwikkeld voor compacte waterkoelingcircuits en biedt voldoende prestaties om er één aan de gang te krijgen. De pomp wordt aangedreven via een 3-polige ventilatoraansluiting en kan via de spanning worden geregeld van 6 tot 13,5 V. Hierdoor wordt het volume van de toch al extreem stille pomp aanzienlijk verminderd.
De koelerbasis is gemaakt van puur koper en heeft een ultrafijne kruissleufstructuur voor maximale koelprestaties. Om de prestaties nog verder te verbeteren, maakt de Eisbaer LT Solo gebruik van mondstuktechnologie. Dit versnelt het water kort voordat het de bodem van de koeler raakt, zodat de warmte sneller van de CPU wordt afgevoerd. De Eisbaer LT is de perfecte basis om naar eigen wens een zelf gecreëerd CPU AiO waterkoelsysteem te bouwen.
Intel 775 / 1056 / 1155 / 1150 / 1151 / 1200 / 1700 / 2011 / 2011-3 / 2066
AMD AM2 / AM2+ / AM3 / AM3+ / FM1 / FM2 / FM2+ / AM4 / TR4 / sTRX4 / AM5
| Technische gegevens pomphuis | |
| L x B x H | 69x69x39mm |
| verbindingen | 3x G1/4” |
| Technische gegevens pomp | |
| snelheid | 2600 tpm |
| Spanning | 6-13,5 VDC |
| Energieverbruik | 3,2 W |
| Maximale stroom | 72 l/u |
| Maximale leveringshoogte | 1 m |
| Overige technische gegevens | |
| Maximale werktemperatuur | 60°C |
| Druk getest | 0,8 bar |
| Productnr.: | 1014282 |
| Fabrikantnr: | 12886 |
| EAN: | 4250197128865 |
| Gewicht: | 0,602 kg |
| Beschikbaar: | Er zijn nog meer dan 50 artikelen beschikbaar |
| Fabrikant: | Alfakoel |
| Gemaakt in: | China |
| Baseren: | AMD AM3/AM3(+);AMD AM4;AMD AM5;AMD SP3;AMD SP6;AMD sTRX4;AMD sWRX8;Intel 115x;Intel 2011(-3);Intel 2066;Intel LGA 1200;Intel LGA 1700;Intel LGA 1851; |
| Afmetingen (L x B x H: | 69x69x39mm |
| Verbinding: | 2x G1/4" |
| Materiaal bodemplaat: | Koper |
| Materiaal deksel: | Koolstofvezel; |
Verdere links
Marienberger Str. 1
38122 Braunschweig Deutschland
info@alphacool.com
0531 28874 0
Marienberger Str. 1
38122 Braunschweig Deutschland
info@alphacool.com
0531 28874 0
Vergelijkbare artikelen