WAC Alphacool Eisbaer Aurora LT Solo - Zwart PHT EOL
Op voorraad – Klaar voor onmiddellijke verzending!
Termijnbetalingen mogelijk tussen € 99 en € 5000 aan goederen
Prijzen incl. btw excl. verzendingskosten
Op voorraad – Klaar voor onmiddellijke verzending!
Termijnbetalingen mogelijk tussen € 99 en € 5000 aan goederen
Prijzen incl. btw excl. verzendingskosten
De Eisbaer Aurora LT Solo combineert CPU-koelblok, expansievat en pomp in één product. De lage hoogte maakt flexibel gebruik in een breed scala aan scenario's mogelijk. De Eisbaer Aurora LT Solo maakt vooral indruk in kleine koffers met weinig ruimte. Het product wordt ook gebruikt als basis voor de populaire AiO-waterkoelers van Alphacool.
Koeler en pomp
Zoals bij alle producten van Alphacool is de koelerbasis gemaakt van vernikkeld koper en voorzien van zeer fijne koelribben die over de gehele voet verdeeld zijn. Een sproeierplaat zorgt voor een versnelde stroming over de koelribben, waardoor de koelprestaties toenemen. De waterstroom is geoptimaliseerd, zodat alle delen van de radiatorbodem gelijkmatig worden gekoeld. De Eisbaer LT Aurora koeler maakt gebruik van de zeer compacte en kleine DC-LT 2 pomp. Het biedt voldoende vermogen om een ander component, zoals een GPU-waterkoeler of een andere radiator, in het circuit te integreren.
Volledig digitale aRGB-verlichting
De koelerpompunit en ventilatoren zijn volledig uitgerust met digitale RGB-LED's, ook wel adresseerbare RGB of aRGB genoemd. Uitgebreide effecten kunnen worden ingesteld met behulp van de meegeleverde controller of een digitale RGB-bediening op het moederbord. Uiteraard zorgt de verlichte ijsbeer op de koelerpompunit voor een prachtig visueel effect. Voor eenvoudiger bediening via een controller kunnen de ventilatoren en de pomp in serie worden geschakeld als serieschakeling. Dit zorgt voor een schone bedrading van de afzonderlijke LED-componenten.
Compatibiliteit:
Intel: 1056 / 1155 / 1150 / 1151 / 1200 / 1700 / 2011 / 2011-3 / 2066
AMD: AM4 / AM5 / TR4 / sTRX4 / sWRX / SP3
| Technische gegevens koeler met pomp | |
| L x B x H | 69x69x45mm |
| Materiaal radiateurbasis | vernikkeld koper |
| Materiaal behuizing | Acryl |
| verbindingen | 2x G1/4“ (+ 1x Vulpoort G1/4”) |
| Pomptype | DC-LT2 |
| Snelheid pomp | 2600 tpm (+/- 10%) |
| Leveringshoogte | 1 m |
| Maximale stroom | 72 l/u |
| Spanning | 6-13,5 VDC |
| Huidige consumptie | 3,2 W |
| Druk getest | 0,8 bar |
| Maximale werktemperatuur | 60°C |
Note on application
Please use only in conjunction with clear transparent water cooling fluids. The particles and additives in Pastel liquids can clog and permanently damage water cooling products such as radiators, pumps, coolers and hoses. This can result in voiding the manufacturer's warranty as well.
| Productnr.: | 1022368 |
| Fabrikantnr: | 13066 |
| EAN: | 4250197130660 |
| Gewicht: | 0,537 kg |
| Beschikbaar: | Currently there are 4 available - More is on the way |
| Fabrikant: | Alfakoel |
| Gemaakt in: | China |
| Baseren: | AMD AM3/AM3(+);AMD AM4;AMD AM5;AMD SP3;AMD SP6;AMD sTRX4;AMD sWRX8;Intel 115x;Intel 2011(-3);Intel 2066;Intel LGA 1200;Intel LGA 1700;Intel LGA 1851; |
| Afmetingen (L x B x H: | 69x69x45mm |
| Verbinding: | 2x G1/4“ (+ 1x Vulpoort G1/4”) |
| Materiaal bodemplaat: | Koper |
| Materiaal deksel: | Acryl; |
Funktionale Cookies sind für die Funktionalität des Webshops unbedingt erforderlich. Diese Cookies ordnen Ihrem Browser eine eindeutige zufällige ID zu damit Ihr ungehindertes Einkaufserlebnis über mehrere Seitenaufrufe hinweg gewährleistet werden kann.
Marketing Cookies dienen dazu Werbeanzeigen auf der Webseite zielgerichtet und individuell über mehrere Seitenaufrufe und Browsersitzungen zu schalten.
Tracking Cookies helfen dem Shopbetreiber Informationen über das Verhalten von Nutzern auf ihrer Webseite zu sammeln und auszuwerten.
Diese Cookies werden genutzt zur Erhebung und Verarbeitung von Informationen über die Verwendung der Webseite von Nutzern, um anschließend Werbung und/oder Inhalte in anderen Zusammenhängen, in weiterer Folge zu personalisieren.
Service Cookies werden genutzt um dem Nutzer zusätzliche Angebote (z.B. Live Chats) auf der Webseite zur Verfügung zu stellen. Informationen, die über diese Service Cookies gewonnen werden, können möglicherweise auch zur Seitenanalyse weiterverarbeitet werden.