WAC Alphacool Core 1 LT Aurora acryl
Op voorraad – Klaar voor onmiddellijke verzending!
Termijnbetalingen mogelijk tussen € 99 en € 5000 aan goederen
Prijzen incl. btw excl. verzendingskosten
Op voorraad – Klaar voor onmiddellijke verzending!
Termijnbetalingen mogelijk tussen € 99 en € 5000 aan goederen
Prijzen incl. btw excl. verzendingskosten
Met de Core 1 LT presenteert Alphacool een lichte versie van de beproefde Core 1 CPU-waterkoeler. De Core 1 LT is gehuisvest in een kunststof behuizing en vertrouwt ook op de betrouwbare combinatie van 3D-jetplate en cross-slot-technologie. Dit betekent dat het de enorme afvalwarmte van de nieuwste desktopprocessors betrouwbaar kan afvoeren. Met zijn elegante uiterlijk integreert hij naadloos in elk waterkoelsysteem. Het nieuwe montagesysteem is ook inbegrepen en maakt installatie op Intel- en AMD-processors eenvoudiger.
Het beste van oud en nieuw
Alphacool brengt het beste van twee werelden samen met de Core 1 waterkoelerserie. Naast de nieuwe 3D-jetplaat keert Alphacool terug naar zijn roots door de koelvloeistof gelijkmatig over de herziene radiateurbasis te verdelen met behulp van een beproefde cross-slot-technologie. In de koeler zorgen O-ringen voor een nauwkeurige waterstroom en zorgen zo voor een effectieve koeling. De vernikkelde koperen basis van de koeler is vergroot om volledige dekking van grote CPU's te garanderen.
Nieuw montagesysteem
Ook het montagesysteem is herzien. Vergeleken met eerdere Alphacool-modellen zijn er minder schroeven nodig. Eerst wordt de achterplaat (Intel) voorgemonteerd met vier afstandhouders. Vervolgens wordt de koelpasta op de CPU aangebracht. Het juiste montageframe wordt vervolgens op de CPU-koeler geplaatst en met vier moeren aan de afstandhouders bevestigd.
Kernontwerp
Het functionele en elegante ontwerp is een centraal element van de Core-serie van Alphacool. De focus ligt volledig op koelprestaties voor een eerlijke prijs. De afgeronde hoeken geven het totaalbeeld de perfecte touch. De Core 1 LT is verkrijgbaar in zowel onverlichte als transparante aRGB-versies.
| Technische data | |
| Afmetingen (L x B x H) | 71,80 x 71,80 x 28,05 mm |
| Materiaal koeler | vernikkeld koper |
| Materiaal behuizing | Acryl |
| Materiaal aansluitingen | Acryl |
| verbindingen | 2xG1/4" |
| Finse dikte | 0,4 mm |
| Finnen afstand | 0,4 mm |
| Druk getest | 0,8 bar |
| Maximale werktemperatuur | 60°C |
| Gewicht | 250 gr |
| Kleur | transparant/zwart |
Garantie: 5 jaar
? Garantievoorwaarden
Note on application
Please use only in conjunction with clear transparent water cooling fluids. The particles and additives in Pastel liquids can clog and permanently damage water cooling products such as radiators, pumps, coolers and hoses. This can result in voiding the manufacturer's warranty as well.
| Productnr.: | 1025050 |
| Fabrikantnr: | 13886 |
| EAN: | 4250197138864 |
| Gewicht: | 0,674 kg |
| Beschikbaar: | Er zijn nog meer dan 50 artikelen beschikbaar |
| Fabrikant: | Alfakoel |
| Gemaakt in: | China |
| Baseren: | AMD AM4;AMD AM5;Intel LGA 1700;Intel LGA 1851; |
| Afmetingen (L x B x H: | 71,80 x 71,80 x 28,05 mm |
| Verbinding: | 2x G1/4" |
| Materiaal bodemplaat: | Vernikkeld koper |
| Materiaal deksel: | Acryl; |
Funktionale Cookies sind für die Funktionalität des Webshops unbedingt erforderlich. Diese Cookies ordnen Ihrem Browser eine eindeutige zufällige ID zu damit Ihr ungehindertes Einkaufserlebnis über mehrere Seitenaufrufe hinweg gewährleistet werden kann.
Marketing Cookies dienen dazu Werbeanzeigen auf der Webseite zielgerichtet und individuell über mehrere Seitenaufrufe und Browsersitzungen zu schalten.
Tracking Cookies helfen dem Shopbetreiber Informationen über das Verhalten von Nutzern auf ihrer Webseite zu sammeln und auszuwerten.
Diese Cookies werden genutzt zur Erhebung und Verarbeitung von Informationen über die Verwendung der Webseite von Nutzern, um anschließend Werbung und/oder Inhalte in anderen Zusammenhängen, in weiterer Folge zu personalisieren.
Service Cookies werden genutzt um dem Nutzer zusätzliche Angebote (z.B. Live Chats) auf der Webseite zur Verfügung zu stellen. Informationen, die über diese Service Cookies gewonnen werden, können möglicherweise auch zur Seitenanalyse weiterverarbeitet werden.