WAC Alphacool Core 1 Aurora Zwart
Op voorraad – Klaar voor onmiddellijke verzending!
Termijnbetalingen mogelijk tussen € 99 en € 5000 aan goederen
Prijzen incl. btw excl. verzendingskosten
Op voorraad – Klaar voor onmiddellijke verzending!
Termijnbetalingen mogelijk tussen € 99 en € 5000 aan goederen
Prijzen incl. btw excl. verzendingskosten
Alphacool presenteert de Core 1, een nieuwe generatie CPU-waterkoeling. De nieuwste desktopprocessors worden steeds krachtiger, maar produceren ook steeds meer restwarmte. De Core 1 lost dit probleem betrouwbaar op met behulp van zijn volledig nieuw ontwikkelde 3D-straalplaat, die ook in de industrie wordt gebruikt. De volledig uit metaal vervaardigde CPU-waterkoeler overtuigt niet alleen door zijn elegante uiterlijk, maar beschikt ook over een nieuw montagesysteem dat de installatie vereenvoudigt.
Het beste van oud en nieuw
Alphacool brengt het beste van twee werelden samen met de Core 1. Naast de nieuwe 3D-jetplaat keert Alphacool terug naar zijn roots door de koelvloeistof gelijkmatig over de herziene radiateurbasis te verdelen met behulp van een beproefde cross-slot-technologie. In de koeler zorgen O-ringen voor een nauwkeurige waterstroom en zorgen zo voor een effectieve koeling. De Core 1-behuizing is gefreesd uit een hoogwaardig messingblok en beschikt over vernikkelde connectoren. De vernikkelde koperen basis van de koeler is vergroot om volledige dekking van grote CPU's te garanderen.
Nieuw montagesysteem
Ook het montagesysteem is herzien. Vergeleken met eerdere Alphacool-modellen zijn er minder schroeven nodig. Eerst wordt de achterplaat (Intel) voorgemonteerd met vier afstandhouders. Vervolgens wordt de koelpasta op de CPU aangebracht. Het juiste montageframe wordt vervolgens op de CPU-koeler geplaatst en met vier moeren aan de afstandhouders bevestigd.
Kernontwerp
Het functionele en elegante ontwerp is een centraal element van de Core-serie van Alphacool. Vooral de vernikkelde aansluitingen en de subtiele contourlijn vallen op door de hoogwaardige messing behuizing. De afgeronde hoeken geven het totaalbeeld de perfecte touch. De Core 1 is verkrijgbaar in verschillende kleurontwerpen en in subtiel verlichte aRGB Aurora-modellen.
Compatibiliteit:
AMD: AM4 / AM5
Intel: LGA 1700
| Technische data | |
| Afmetingen (L x B x H) | 72 x 72 x 26,50 mm |
| Materiaal koeler | vernikkeld koper |
| Materiaal behuizing | Messing |
| Materiaal aansluitingen | vernikkeld messing |
| verbindingen | 2xG1/4" |
| Digitale aRGB-stroomaansluiting | 3-polig 5V |
| Aantal digitale aRGB-LED's | 18 |
| Finse dikte | 0,4 mm |
| Finnen afstand | 0,4 mm |
| Druk getest | 0,8 bar |
| Maximale werktemperatuur | 60°C |
| Gewicht | 500g |
| Kleur | zwart |
Garantie: 5 jaar
? Garantievoorwaarden
Note on application
Please use only in conjunction with clear transparent water cooling fluids. The particles and additives in Pastel liquids can clog and permanently damage water cooling products such as radiators, pumps, coolers and hoses. This can result in voiding the manufacturer's warranty as well.
| Productnr.: | 1023314 |
| Fabrikantnr: | 13446 |
| EAN: | 4250197134460 |
| Gewicht: | 0,925 kg |
| Beschikbaar: | Er zijn nog meer dan 100 artikelen beschikbaar |
| Fabrikant: | Alfakoel |
| Gemaakt in: | China |
| Baseren: | AMD AM4;AMD AM5;Intel LGA 1700;Intel LGA 1851; |
| Afmetingen (L x B x H: | 72 x 72 x 26,50 mm |
| Verbinding: | 2x G1/4" |
| Materiaal bodemplaat: | Vernikkeld koper |
| Materiaal deksel: | Messing; |
Der Preis ist natürlich erstmal abschreckend aber der Kühler ist sehr gut verarbeitet und sieht schick aus.
Vorsicht bei Rohren mit größerem Außendurchmesser (z.B. 16mm) da es hier zu Problemen mit den In/Out Abständen kommen kann.
Funktionale Cookies sind für die Funktionalität des Webshops unbedingt erforderlich. Diese Cookies ordnen Ihrem Browser eine eindeutige zufällige ID zu damit Ihr ungehindertes Einkaufserlebnis über mehrere Seitenaufrufe hinweg gewährleistet werden kann.
Marketing Cookies dienen dazu Werbeanzeigen auf der Webseite zielgerichtet und individuell über mehrere Seitenaufrufe und Browsersitzungen zu schalten.
Tracking Cookies helfen dem Shopbetreiber Informationen über das Verhalten von Nutzern auf ihrer Webseite zu sammeln und auszuwerten.
Diese Cookies werden genutzt zur Erhebung und Verarbeitung von Informationen über die Verwendung der Webseite von Nutzern, um anschließend Werbung und/oder Inhalte in anderen Zusammenhängen, in weiterer Folge zu personalisieren.
Service Cookies werden genutzt um dem Nutzer zusätzliche Angebote (z.B. Live Chats) auf der Webseite zur Verfügung zu stellen. Informationen, die über diese Service Cookies gewonnen werden, können möglicherweise auch zur Seitenanalyse weiterverarbeitet werden.