WAC Alphacool Eisbaer Aurora LT Solo - Czarny PHT EOL
Na stanie – Gotowe do natychmiastowej wysyłki!
Płatność ratalna dostępna od 99 € do 5000 € wartości towarów
Ceny incl. VAT plus koszty wysyłki
Na stanie – Gotowe do natychmiastowej wysyłki!
Płatność ratalna dostępna od 99 € do 5000 € wartości towarów
Ceny incl. VAT plus koszty wysyłki
Eisbaer Aurora LT Solo łączy blok chłodzący procesor, zbiornik wyrównawczy i pompę w jednym produkcie. Niska wysokość pozwala na elastyczne wykorzystanie w różnorodnych scenariuszach. Eisbaer Aurora LT Solo robi szczególne wrażenie w małych obudowach zajmujących niewiele miejsca. Produkt jest również podstawą popularnych chłodnic wodnych AiO firmy Alphacool.
Chłodnica i pompa
Podobnie jak w przypadku wszystkich produktów Alphacool, podstawa chłodnicy jest wykonana z niklowanej miedzi i jest wyposażona w bardzo cienkie żebra chłodzące rozmieszczone na całej podstawie. Płyta dyszy zapewnia przyspieszony przepływ przez żebra chłodzące, co zwiększa wydajność chłodzenia. Przepływ wody jest zoptymalizowany tak, aby wszystkie obszary podstawy grzejnika były równomiernie chłodzone. W chłodnicy Eisbaer LT Aurora zastosowano bardzo kompaktową i małą pompę DC-LT 2. Oferuje wystarczającą moc, aby zintegrować z obwodem inny komponent, taki jak chłodnica wodna GPU lub inny grzejnik.
W pełni cyfrowe oświetlenie aRGB
Pompa chłodnicy i wentylatory są całkowicie wyposażone w cyfrowe diody LED RGB, znane również jako adresowalne RGB lub aRGB. Rozbudowane efekty można ustawić za pomocą dołączonego kontrolera lub cyfrowego sterowania RGB na płycie głównej. Oczywiście podświetlany miś polarny na chłodniejszym zespole pompy tworzy piękny efekt wizualny. Aby ułatwić sterowanie za pomocą sterownika, wentylatory i pompę można połączyć szeregowo w łańcuch. Zapewnia to czyste okablowanie poszczególnych komponentów LED.
Zgodność:
Intel: 1056/1155/1150/1151/1200/1700/2011/2011-3/2066
AMD: AM4 / AM5 / TR4 / sTRX4 / sWRX / SP3
| Dane techniczne chłodnicy z pompą | |
| Dł. x szer. x wys | 69x69x45mm |
| Materiał podstawy grzejnika | miedź niklowana |
| Materiał obudowy | Akryl |
| znajomości | 2x G1/4” (+ 1x przyłącze do napełniania G1/4”) |
| Typ pompy | DC-LT2 |
| Pompa prędkości | 2600 obr./min (+/- 10%) |
| Wysokość dostawy | 1 m |
| Maksymalny przepływ | 72 l/godz |
| Napięcie | 6–13,5 prądu stałego |
| Obecne zużycie | 3,2 W |
| Testowane ciśnieniowo | 0,8 bara |
| Maksymalna temperatura pracy | 60°C |
Note on application
Please use only in conjunction with clear transparent water cooling fluids. The particles and additives in Pastel liquids can clog and permanently damage water cooling products such as radiators, pumps, coolers and hoses. This can result in voiding the manufacturer's warranty as well.
| Numer zamówienia: | 1022368 |
| Nr producenta: | 13066 |
| EAN: | 4250197130660 |
| Waga: | 0,537 kg |
| Dostępne: | Obecnie dostępnych jest 4 - Więcej w drodze |
| Producent: | Alfacool |
| Wykonano w: | Chiny |
| Baza: | AMD AM3/AM3(+);AMD AM4;AMD AM5;AMD SP3;AMD SP6;AMD sTRX4;AMD sWRX8;Intel 115x;Intel 2011(-3);Intel 2066;Intel LGA 1200;Intel LGA 1700;Intel LGA 1851; |
| Wymiary (dł. x szer. x wys.): | 69x69x45mm |
| Połączenie: | 2x G1/4” (+ 1x przyłącze do napełniania G1/4”) |
| Materiał płyty podstawy: | Miedź |
| Materiał pokrywy: | Akryl; |
Funktionale Cookies sind für die Funktionalität des Webshops unbedingt erforderlich. Diese Cookies ordnen Ihrem Browser eine eindeutige zufällige ID zu damit Ihr ungehindertes Einkaufserlebnis über mehrere Seitenaufrufe hinweg gewährleistet werden kann.
Marketing Cookies dienen dazu Werbeanzeigen auf der Webseite zielgerichtet und individuell über mehrere Seitenaufrufe und Browsersitzungen zu schalten.
Tracking Cookies helfen dem Shopbetreiber Informationen über das Verhalten von Nutzern auf ihrer Webseite zu sammeln und auszuwerten.
Diese Cookies werden genutzt zur Erhebung und Verarbeitung von Informationen über die Verwendung der Webseite von Nutzern, um anschließend Werbung und/oder Inhalte in anderen Zusammenhängen, in weiterer Folge zu personalisieren.
Service Cookies werden genutzt um dem Nutzer zusätzliche Angebote (z.B. Live Chats) auf der Webseite zur Verfügung zu stellen. Informationen, die über diese Service Cookies gewonnen werden, können möglicherweise auch zur Seitenanalyse weiterverarbeitet werden.